0
clear
  • Заштита На Учебници За Ветеринарство Опфаќа Корици За Книги За Повеќекратна Употреба Проѕирни Корици За Книги Водоотпорни Лизгалки
  • -20%
  • -20%
Заштита На Учебници За Ветеринарство Опфаќа Корици За Книги За Повеќекратна Употреба Проѕирни Корици За Книги Водоотпорни Лизгалки

Заштита На Учебници За Ветеринарство Опфаќа Корици За Книги За Повеќекратна Употреба Проѕирни Корици За Книги Водоотпорни Лизгалки

DEN 244.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Описr. r. Сакате да ги одржувате вашите книги чисти? Оваа ставка ќе вашиот најдобар избор. Тоа е пластична корица за книги, изработена од врвен пп материјал, издржлива и водоотпорна. Транспарентен дизајн, погоден за наоѓање на книгата. Со тоа, книгите ќе бидат чисти и ќе изгледаат како нов дури и по долгогодишно користење.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Транспарентна.р. - Материјал : ПП.р. - Големина : Околу 38,00Х27, 00Х0, 20см/14, 93Х10, 61Х0, 08ин.р. - овие корици на книги може да се користат за училишен учебник, романи и многу повеќе . р. - Лесен и лесен за употреба, едноставно кориците на книгата во двете клапи. р. - Јасните корици на книги се за вашите презентации да изгледаат попрофесионално.р. - Тенок И Лесен, но сепак не е лесен за кинење, разделување, кршење или пукање.-специјално дизајниран да го користат децата и наставниците за одржување на учебникот чист и безбеден. 5 Х Корици На Книги. Овие корици на книги може да се користат за училишен учебник, романи и многу повеќе. Лесен и лесен за употреба, едноставно кориците на книгата во двете клапи. Јасните корици на книги се за вашите презентации да изгледаат попрофесионално. Тенок и лесен, но сепак не е лесен за кинење, разделување, кршење или пукање. Специјално дизајниран да го користат децата и наставниците за одржување на учебникот чист и безбеден.

Главните својства

Избор на купувачот

[Големина на производот] : клипови на панелот На предната задна врата, дијаметар на горната глава : 2,2 см /

8"Должина На Панталоните : 104см / 42.3" Колк : 96см / 37.0"горна должина : 73см / 28.3"Половината : 81см / 31.5" Ракав : 59см /

Карактеристика : Декорирање на работната површина : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие слатки

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава шенженши гуангкуан маои јуксиан гонги од Пазар�

жица влечење систем жица влечење цевка жица Влечење жица извлекувач 6м Кабел Влечење Систем Жица Водич �

Вклучува (1) N600011 Блејд Болт Ново, Масовно Спакувано Вистински Оем Девалт Замена Дел Консултирајте се со �

За Производот : ставете свој спин на овој класичен југозападен додаток со една од нашите уникатни боло в

Ѕвезда Нишало Одбор Дрвени Даунинг Одбор Дивинација Метафизички Порака Одбор За Вештерство Викан Олта�

Оваа Прекрасно изработена зачудувачка ткаенина како Платно Бела, мекиот допир на ткаенината и нивото н�

Атрактивен светски Уметнички дизајн Наредени Со ингео, пластика од растително потекло, за да се спречат

Карактеристики : 1 Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на

100% Сосема Нов Сребрен Костум Од 7 Парчиња Со Сатенски Елек И Вратоврска Со Цврста Боја, Вклучително и во �

Please wait...