0
clear
  • Практично Покривање На Прстите Практичен Ракав За Спортови На Прсти Корисна Заграда Ракав За Прсти
  • -20%
  • -20%
Практично Покривање На Прстите Практичен Ракав За Спортови На Прсти Корисна Заграда Ракав За Прсти

Практично Покривање На Прстите Практичен Ракав За Спортови На Прсти Корисна Заграда Ракав За Прсти

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис. Овој ракав со прсти е совршен за спортови како што се кошарка, тенис и бадминтон, а исто така е корисен за заштита на прстите или палците од повреди. Усвојувајќи материјал од чинлон, тој е издржлив и има флексибилен, па затоа е погоден за секој. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Чинлон. - Големина : 5, 00Х3, 50Х0, 10см/1, 97Х1, 38Х0, 04ин. - Забелешка : Погоден за 4,5-6,5 см обем на стомакот на прстот. - Добрите креветчиња со прсти играат клучна заштитна улога за време на вежбањето со амортизирање на стискањето и намалување на стресот. - Ефикасно спречува дислокација на зглобовите на прстите, што е заштитно за љубителите на активности на отворено. - Можете да ги испратите до вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат да спортуваат. - Ракавот на прстите може да ги спречи вашите прсти од калуси за време на вежбање или кошарка, тенис, бадминтон. - На професионалните спортисти многу ќе им треба овој професионален ракав со прсти. Држете го прстот не затнат. Можете да го носите за работа, спиење и спорт. . Практично Покривање На Прстите Практичен Ракав За Спортови На Прсти Корисен Ракав За Прст.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики3 Пакет.Фризби Голф.1 Опсег Возачот.Пристап Од Среден Опсег.Путер.Димензија8,76 х 17,75 х 2 инч�

Долготрајно, брзо сечење и разноврсна Отстранување на приклучокот лесно како 123 Брзина Слот карактерис�

Карактеристики : Материјал : Изработен од материјал од ткаенина од оксфорд, отпорен на абење, издржлив, д

Без оглед на прашањата што можеби ги имате, контактирајте не, бидејќи нашите претставници За Поддршка н�

Оваа Прекрасно изработена зачудувачка ткаенина како Платно Бела, мекиот допир на ткаенината и нивото н�

80"XXL121642118cm / 46 Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени прос

Прилагодлива Поддршка За Тениски Лакт, Ремен За Голф За Ослободување Од Болка, Заштитник за Зглобови за

Прилагодени, претходно исечени 16мил ултракурвни винилни плочи се отпечатени со графички елементи за да

8"Должина На Панталоните : 104см / 42.3" Колк : 96см / 37.0"горна должина : 73см / 28.3"Половината : 81см / 31.5" Ракав : 59см /

Зголемено Растојание Од Подлогата Премиум М1 Претходно Натоварени Потпори и Амортизери најдобри во пер

Повод Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот.Закачете се да се исуши Содржина на пакет

100% Сосема Нов Сребрен Костум Од 7 Парчиња Со Сатенски Елек И Вратоврска Со Цврста Боја, Вклучително и во �

000 (околу 1,53оз по тежина за 111 литри) Дознајте повеќе за нивоата на употреба и како да ги пресметате овде :

[Големина на производот] : клипови на панелот На предната задна врата, дијаметар на горната глава : 2,2 см /

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

Ѕвезда Нишало Одбор Дрвени Даунинг Одбор Дивинација Метафизички Порака Одбор За Вештерство Викан Олта�

Ракавиците за велосипеди се направени со мрежеста ткаенина што дише и сбр и силиконски материјал што ап

83" Должина : 146см / 57.26 " Ракав : 61cm / 24 Големина : XXL: 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm / 51.Долг Ракав,

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Вти�

Материјал : Должина На Големина На Памук (См / инч) Биста(см / инч) С 31СМ / 12.20 " 30СМ / 11.81" М 32СМ / 12.60 " 43СМ / 16.93" Л

Покријте Го Ракавот На Раката Ледени Свилени Еластични Печатени Ракави За Заштита Од Сонце За Мажи За В�

Направете Се Што Е Организирано нашата организација и складирање се совршени за вашиот дом...

За Производот : ставете свој спин на овој класичен југозападен додаток со една од нашите уникатни боло в

Карактеристика : Декорирање на работната површина : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие слатки

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

Микро USB До USB 3.1 Адаптер Superspeed Micro USB Конвертор Од Урбанкс, Водечка Американска Марка ЗА Полнење USB • Побр�

Please wait...