0
clear
  • Од Урбан Микро УСБ ДО УСБ 3. Адаптер, Микро USB Машки НА USB-Женски, Користи USB Отг Технологија, Компатибилен СО BLU VIVO XI
  • -20%
  • -20%
Од Урбан Микро УСБ ДО УСБ 3. Адаптер, Микро USB Машки НА USB-Женски, Користи USB Отг Технологија, Компатибилен СО BLU VIVO XI

Од Урбан Микро УСБ ДО УСБ 3. Адаптер, Микро USB Машки НА USB-Женски, Користи USB Отг Технологија, Компатибилен СО BLU VIVO XI

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Микро USB До USB 3.1 Адаптер Superspeed Micro USB Конвертор Од Урбанкс, Водечка Американска Марка ЗА Полнење USB • Побрзо И побезбедно полнење со нашата напредна технологија • 10 милиони+ среќните корисници И Броењето Огромна Компатибилност Овозможуваат Вашиот микро USB телефон, таблет или компјутер да работи со речиси секој USB уред. Вклучува хард дискови, УСБ-дискови, уреди за интерфејс и многу повеќе. Super Speed Нуди ЦЕЛОСНА БРЗИНА USB 3.1 пренос на податоци, до 5 Gbps. Пополнете го телефонот СО HD филмови и песни за неколку секунди. Тоа е над 10 музички албуми секоја секунда или ХД филм за околу 10 секунди. Зголемена Издржливост можете да транспортирате и наплаќате со целосен мир на умот благодарение на арматурата на fiмидните влакна долж кабелот и конекторите со дополнителна цврстина. УСБ-Он-То Овозможува компатибилни телефони и уреди да го прошират складирањето преку надворешни хард дискови и УСБ-дискови. Забелешка : не поддржува Google PIXEL XL или Sony Xperia XZ или USB OTG Со Oneplus 2 Зголемена Компатибилност : Користете Го Вашиот Микро USB компјутер или мобилен телефон со огромен број USB уреди, благодарение НА USB технологијата Во Движење. Пренос на супер брзина : Поддржува брзини на пренос до 5 Gbps. Пополнете го телефонот СО HD филмови и песни за неколку секунди. Што Ќе Добиете : 2 Единици На Урбанкс Микро USB ДО USB 3.1 Адаптер,. Одговара На сите верзии на моделот на телефонот БЛУ ВИВО КСИ.

Главните својства

Избор на купувачот

жица влечење систем жица влечење цевка жица Влечење жица извлекувач 6м Кабел Влечење Систем Жица Водич �

Прилагодени, претходно исечени 16мил ултракурвни винилни плочи се отпечатени со графички елементи за да

[Големина на производот] : клипови на панелот На предната задна врата, дијаметар на горната глава : 2,2 см /

Вклучува (1) N600011 Блејд Болт Ново, Масовно Спакувано Вистински Оем Девалт Замена Дел Консултирајте се со �

Повод Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот.Закачете се да се исуши Содржина на пакет

Опис : оваа телефонска подлога за јаже е ултра тенка, а потоа може да се лизне во дупките за полнење на ку�

80"XXL121642118cm / 46 Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени прос

Ракавиците за велосипеди се направени со мрежеста ткаенина што дише и сбр и силиконски материјал што ап

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Вти�

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Прилагодлива Поддршка За Тениски Лакт, Ремен За Голф За Ослободување Од Болка, Заштитник за Зглобови за

Направете Се Што Е Организирано нашата организација и складирање се совршени за вашиот дом...

Опис : Со симпатична животинска форма и светла боја, овие чепкалки за заби за храна можат да додадат смеш

000 (околу 1,53оз по тежина за 111 литри) Дознајте повеќе за нивоата на употреба и како да ги пресметате овде :

Долготрајно, брзо сечење и разноврсна Отстранување на приклучокот лесно како 123 Брзина Слот карактерис�

Новогодишна Елка Приврзок Украс Поставува Кадифен Кукла Украс Божиќ Дедо Мраз Снешко Ирваси Мечка Виси

Подарок за денот на благодарноста.Сезона : Зимски / Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дн

Материјал : Должина На Големина На Памук (См / инч) Биста(см / инч) С 31СМ / 12.20 " 30СМ / 11.81" М 32СМ / 12.60 " 43СМ / 16.93"...

Гроздобер Во Боја мравка н Скакулецот е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецо

БРАНАТА БУ АМОР ГВИНЕБИСАО ЕЛБАБА 24годишен музичар од ГвинејаБисао, со седиште во Зелено ' Verски Острови

Оваа Прекрасно изработена зачудувачка ткаенина како Платно Бела, мекиот допир на ткаенината и нивото н�

Големина : С Половината : 6575см / 25,5929,53" колк : 106см / 41,73" Должина : 102см / 40,16"Големина : М Половината : 7080см / 27,56

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Карактеристика : Декорирање на работната површина : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие слатки

Професионална Машина За Плетење, Маса, ЗА SK325 SK326 SILVERREED SK280 SK270 SK218 Sk327speciation : Тип На Ставка : Машина За Плете

8"Должина На Панталоните : 104см / 42.3" Колк : 96см / 37.0"горна должина : 73см / 28.3"Половината : 81см / 31.5" Ракав : 59см /

83" Должина : 146см / 57.26 " Ракав : 61cm / 24 Големина : XXL: 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm / 51.Долг Ракав,

Гаќички За Подигнување на задникот Беспрекорен Низок Пораст Склекови За Подигнување На Плен Сјајна Црн

Атрактивен светски Уметнички дизајн Наредени Со ингео, пластика од растително потекло, за да се спречат

Please wait...