0
clear
  • Црвен Кап® Женски Патент-Преден Чад
  • -20%
  • -20%
Црвен Кап® Женски Патент-Преден Чад

Црвен Кап® Женски Патент-Преден Чад

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Завршете ја работата за кратко време во нашиот работен шмек со патент. Патентот е скриен за чиста, професионална презентација, а шевовите на принцезата обезбедуваат ласкаво, прилагодено вклопување. Плус, овој работен шмек има два предни џебови за носење пенкала и вашиот телефон. Без разлика како изгледа вашиот ден во здравствената индустрија, овој работен шмек е подготвен да ја заврши работата. Нема копчиња значи помалку поправки и дополнителна заштита. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Скриен патент за полиран, претставителен изглед. Три џебови за лепенки чуваат често користени предмети при рака. 29 во. должина на грбот вклучи медиум. Индустриски перење пријателски.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако сте задоволни со нашите предмети и услу�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

скијачки панталони жени, младински бејзбол панталони, каки панталони, карго панталони за мажи, кархарт �

5009280 Преодна Две Светлина Суета Од селест колекција Во МесингАнтички финиш Две Лесни Суета од колекциј�

За Производот : ставете свој спин на овој класичен југозападен додаток со една од нашите уникатни боло в

20 "Половината На Панталоните : 6696см / 25.61"Големина : Л Големина.21" Ракав : 62cm / 24 Постои одредена помош за да �

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

Заштита е јасно со 12 во Мекбук 2015 Издание Случај Од Макали Овој јасен случај со тврда обвивка е направен

Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон к�

Должина 175mm.Do програмски контролиран прекинувач или мрежен модул или телефонски модул.Изборот на повеќ�

Опис : 1.Релаксирачка Слика Со Дијамичен Песок, Секој пат кога ќе ја свртите Динамичната Рамка за Слика О�

Please wait...