0
clear
  • Мониста За Светилки, Мониста За Светилки Мали По Големина За Семејство За Фенери
  • -20%
  • -20%
Мониста За Светилки, Мониста За Светилки Мали По Големина За Семејство За Фенери

Мониста За Светилки, Мониста За Светилки Мали По Големина За Семејство За Фенери

DEN 166.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

25 парчиња 5 V LED Чипови 200lm 1w LED Светилки Со Голема Моќност За Самостојно Осветлување Спецификација : Тип На Ставка : LED Чипсматеријал : Алуминиумска Боја : како што е прикажано на сликата модел : AXD-1 W-5 VSize : Прибл.20х7мм/0, 79х0, 28синд хвајт : Прибл.46g/1.6 oz Application : LED светилка meadpower : 1wvoltage : 5vquanty : 25 pcs Brightness : 200 LMApplication : Погоден за рефлектори, самостојни светла за моделирање, фарови, рефлектори и многу други производи за осветлување. Пакет Листа : 25 х ЛЕД Чипови Забелешка : 1. Зрното на светилката е заварено на алуминиумската подлога, а термичката маст е нанесена пред заварување, и треба само директно да се обработи за дисипација на топлина.2. Не е водоотпорен, а товарот не може да се надмине, а температурата на дисипација на топлина на алуминиумскиот материјал не треба да биде повисока од 60 Степени Целзиусови .3. Ве молиме дозволете грешка од 1-2мм поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.4. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.5. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Погоден за рефлектори, самостојни светла за моделирање, фарови, рефлектори и други производи за осветлување, како и семафори, осветлување на пејзаж, рекламно осветлување, внатрешно осветлување итн. Лед-ламбата е изработена од висококвалитетна алуминиумска подлога, висококвалитетни чипови, распаѓање на слаба осветленост, висока осветленост, цврстина и издржливост. Ниска потрошувачка на енергија и живот, почеток, униформа емисија на светлина, без треперење, силна и отпорна на удари.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификација на предметот Напон : DC 11.1 V Капацитет : 4400m Ah / 49 Wh Компатибилен Модел Aspire 7250g 7739 7739 G 7745 Z 7745 Z AS5

Содржина + Нега 98% Памук, 2% Спандекс машинско перење Увезена Големина + Фит Модел е 5' 8" големина на носе�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

V8 Дистрибутер Капа Одговара на новиот гм стил" Модул во капа " дистрибутери Се користи на морски мотори М

Експанзивниот штит со една леќа го зголемува периферниот поглед и ЗАШТИТАТА ОД УВ мегол гумените влошк�

Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компани�

Овој современ тематски комплет за снабдување со тоалет / кујна ги содржи сите компоненти потребни за да

Пружината На Серпентина на Прстот има кратка нога која е свиткана и закотвена во грбниот мост на шината.

L & Ambi Subramaniam Виолина ВИРТУОЗ (ЦД НОВО)Етикета : Navras (Велика Британија)Формат : Cdreless Датум : 09 Септември 2008 No

41" должина : 76см / 29.Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако

Продавница овордтанк фокусирајте се на женската облека.Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледн�

Големина : Една Големина Препорачана Висина : 145180см / 57,0970,87 " Препорачана Тежина : 80145 фунти Жени Секси Мо�

Зимски Сет За Риболов, Линија За Риболов На Мраз И Комплет За Куки Преносни Повторени Куки За Мелење За Р

краток опис не е достапен Господин куче кошула Класичен господин костум шема и да ја направат повеќе ат�

Секој џемпер е истурен во напорите на безброј луѓе Само за топлината и модата на клиентите!...

) Расплетувана Должина : 68см / 26,8 " (Прибл задоволете се со покажувачите на подпар што можат да го оштетат �

Please wait...