0
clear
  • Зимски Сет За Риболов, Линија За Риболов На Мраз И Комплет За Куки Преносливи Повторени Куки За Мелење За Риболов На Океански Карпи Сина, Жолта
  • -20%
  • -20%
Зимски Сет За Риболов, Линија За Риболов На Мраз И Комплет За Куки Преносливи Повторени Куки За Мелење За Риболов На Океански Карпи Сина, Жолта

Зимски Сет За Риболов, Линија За Риболов На Мраз И Комплет За Куки Преносливи Повторени Куки За Мелење За Риболов На Океански

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зимски Сет За Риболов, Линија За Риболов На Мраз И Комплет За Куки Преносни Повторени Куки За Мелење За Риболов На Океански Карпи Сина,Жолта Спецификација : Тип На Ставка : Зимски Риболов Материјал : АСБ, ЕВА, високојаглероден челик, Тежина на карбонгрос : 115гр/4.1 Мл Пакет Листа : 1 Х Главно Тело без Врвен Врв 2 х Пол 1 Х Поддршка 1 Х Риба Линија 100м3 х Риболов Прачка Пролет 13 х Риба Кука 1 х Пластика Забелешка На кутијата : Бојата На Куката За Риби Се доставува Случајно. Висока Јачина : Изработен од премиум АСБ, ЕВА, високо јаглероден челик и јаглеродни материјали, овој риболовен сет е лесен, висока јачина, водоотпорен, издржлив и не е лесен за оштетување. Мал : комплетот за риболов и кука е со мала големина, лесен за носење, погоден за риболов на отворено, особено за риболов на мраз. Премиум Куки : куката може ефикасно да обезбеди континуирана острина на врвот на куката по повторното мелење и има боцки за да ја намали веројатноста за откачување на куката.

Главните својства

Избор на купувачот

Може да има малку разлика во бојата поради различен ефект на светлина и монитор Пакетот вклучува : 1 паке

Половината Појас Половината Пакет : Брзо и лесно се прилагодува на саканата должина за да се вклопи удоб

Само треба да ја закачиш.Производот вклучува : 3x метален цветпроизвод вклучува : 3x метален цвет [УСЛУГИ н

Кожено издание Јазик : германски Волумен : в 1 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни ли�

Идеален и удобен секојдневен панталон за активности на отворено (пешачење Не избелувајте; не виткајте и

Женски Мода Секси Гроздобер V Вратот Ракави Печатење Партија Фустаникарактеристики : 1.Материјал : Полие

Удобно и останете во ушите овие жични слушалки се цврсто и пријатно вклопување Овие слушалки се гласни �

49 "Должина : 133cm / 52.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европскат

Одлични Хартии Со Букви со димензии 8,5инчен х 11инчен Дизајн со Тематски дизајн за Одмор го прават идеале

Билот Замена Правосмукалка Мотор Вентилатор За Рикар RSL1 A RSL1 AC RSL2 RSL3 RSL3 C RSL4 RSL5 C Лесни Вакууми (3.5" Во Дијам

Дами Без Ракави Бикини Сетови Мека и удобна, добра дише и издржлива Долниот дел на бикини со висок струк

Please wait...