0
clear
  • Лено Брзина Слот 4 - во. Диа. 1. во. Л Би-Метал Дупка Видов во. компјутер
  • -20%
  • -20%
Лено Брзина Слот 4 - во. Диа. 1. во. Л Би-Метал Дупка Видов во. компјутер

Лено Брзина Слот 4 - во. Диа. 1. во. Л Би-Метал Дупка Видов во. компјутер

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Долготрајно, брзо сечење и разноврсна. Отстранување на приклучокот лесно како 1-2-3. Брзина Слот карактеристики скалила дизајн за лесно отстранување приклучок. Подобрената геометрија на забите, тенкиот дизајн на керф и напредната обвивка придонесуваат за ефикасноста на процесот на сечење до 2 пати во животот при сечење метал. Дебела потпорна плоча со дупки за погонски иглички се спротивставува на оштетувањето поради високиот вртежен момент. Засилен за сечење посилен, трае подолго и се спротивставува на страницата со ленти за заби. Челичните заби со голема брзина се спротивставуваат на кршење и нудат продолжен век на траење. Дебела потпорна плоча со дупки за погонски иглички се спротивставува на оштетувањето поради високиот вртежен момент. Уникатна конфигурација на забите. Патентираниот дизајн на вари-заб го оптимизира сечењето за брзо сечење и долг век на траење на алатот. Се спротивставува на страната на забната лента. Би-металната конструкција создава стврднат раб за да се минимизира соголувањето на забите. Користете стандарден арбор. 4-3/4 во. дијаметар.

Главните својства

Избор на купувачот

Силверт обезбедува квалитетна адаптивна облека за дом, здравствена заштита и престој во старечки дом...

* Копче за отворање на капакот за полесно менување хартија и притискање за затворање без никакви компли�

100% Сосема Нов Сребрен Костум Од 7 Парчиња Со Сатенски Елек И Вратоврска Со Цврста Боја, Вклучително и во �

Направете Се Што Е Организирано нашата организација и складирање се совршени за вашиот дом...

5009280 Преодна Две Светлина Суета Од селест колекција Во МесингАнтички финиш Две Лесни Суета од колекциј�

Прилагодени, претходно исечени 16мил ултракурвни винилни плочи се отпечатени со графички елементи за да

96" должина на панталони : 121см / 47.92" : 100см / 39.Пол : Женска Јака : Тркалезна декорација : Нонел Кружен врат, бе

Сега можете да го земете освежувачкиот вкус на класичен пијалок практично каде и да одите Со Оваа Мешав�

Кожено издание Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот Препечатено од 1831 из�

Прилагодлива Поддршка За Тениски Лакт, Ремен За Голф За Ослободување Од Болка, Заштитник за Зглобови за

Кожено издание Јазик : Пор Волумен : в 4 : 1 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лисја н

20 "Половината На Панталоните : 6696см / 25.61"Големина : Л Големина.21" Ракав : 62cm / 24 Постои одредена помош за да �

5x ПакетКомпатибилен Jasco RB12120 Батерија Замена UB12120 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v, 12

За Производот : ставете свој спин на овој класичен југозападен додаток со една од нашите уникатни боло в

Опис : 1.Релаксирачка Слика Со Дијамичен Песок, Секој пат кога ќе ја свртите Динамичната Рамка за Слика О�

Описr r дали барате професионално и практично сечило за косилка за трева? Дали сте во потрага по цврста, д

2020 Контејнер Оган Божиќен Украс Новогодишна Елка Дрвени Приврзоци Опис : Материјал : Дрво.Големина : диј�

Ретро Bluetooth Грамофонски Звучник Пренослив Мини Ретро БЕЗЖИЧЕН ЗВУЧНИК СЕДИШТЕ Soundfeaute : 1...

Опис Оваа ставка е фигурина на бубамара, направена од железен материјал Одликуван со одлична изработка

Подарок за денот на благодарноста.Сезона : Зимски / Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дн

Карактеристики : Вкрстена табела за риболовни области со информации за видовите Единици за управување

6, Страници 568, Печати На Барање Ова ремекдело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроце�

Без оглед на прашањата што можеби ги имате, контактирајте не, бидејќи нашите претставници За Поддршка н�

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Please wait...