0
clear
  • Уникатни поволни цени, женски тркалезен врат предниот пресврт на врвот на долниот ракав со долги ракави
  • -20%
  • -20%
Уникатни поволни цени, женски тркалезен врат предниот пресврт на врвот на долниот ракав со долги ракави

Уникатни поволни цени, женски тркалезен врат предниот пресврт на врвот на долниот ракав со долги ракави

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој минималистички дизајн со изопачен половината го поставува овој врв од останатите. Оваа блуза усвојува дизајн на вртежен плетен на половината, со цврста боја, носи различни визуелни ефекти за вас. Моделот носи во големина XS (висина : 5'10 ", Градите : 30 6/8 ", половината : 22 7/8 ", колк : 35 3/8 ", должина на рамото : 15 6/8 ", Тежина : 111 bs) Големина-Chest Girth-Waist Girth-Shoulder Shipth- Sleeve Denth XS 31 7/8 - 27 1/8 13 7/ 8 - 23 2/8s 33 7/8 - 29 1/8 14 3/8 - 23 5/8m - 35 7/8 - 31 1/8 14 7/8 - 24 L 39 - -34 2/8 15 4/8 - 24 3/8xl 42 1/8 - 37 3/8 16 2/8 - 24 6/8 женски тркалезен врат предниот пресврт на долниот ракав блуза 63% рајон, 32% полиестер, 5% спандекс. Пресврт јазол предниот дел на вратот. Плитка на дното. Малку еластична. Долг ракав. Blенски блуза . Машинско миење ладно со како боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга Сите се наши пријатели Овие врв

Тип на шема : Печати.31 '' Рамо : 47,5cm / 18.88 '' Speove : 48cm / 18.Сезона : есен и зима.72 '' Должина : 70cm / 27 Womenените кратки р

Големина : S САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 91cm / 35.83 '' ракав : 67cm / 26.38 '' Должина : 68cm / 26.77''size : M : 10 Вели

Функција Womenените лабави одговараат летни врвови, б блузи со шифон со шифон, блуза со кратки ракави со кр

Женска кошула блуза обични лабави кошули со долги ракави V вратот цврсти маици во боја на врвови на топо�

Додадете малку трендовски стил во вашата пролетна гардероба со овој забавен и проток на женски селанец

Задоволете ги вашите потреби за гардероба со удобно секојдневно суштинско значење од времето и TRU...

17''size : xxl: 12uk : 12uk : 16eu : 42 Bust : 115cm / 45.28''Shoulder : 42cm / 16.32'''L должина : 70cm / 27.77''Size : xl: 10uk : 14eu : 40bust : 110cm / 43 It is great with skinny

Известување ако се води ум, благодарение Совети : .Женски врвови на женски кратки ракави за кратки ракав�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Chuftенски цветни вратоврска манжетни 3 / 4 ракави квадратни врат блузини цветни отпечатоци и карактеристи

Бели врвови за жени цевки за жени за жени поубави врвови за жени, врвови за ракави за жени, за жени, за жен

Мека и удобна, ќе се за inубите во тоа кога ќе го добиете5 Ве молиме, проверете го описот на производот за п

Опис : Пол : Womanената жена, дама дама, Femalestyle : Women Women Casual Burter Долги ракави врвови со блузпатер Тип : Цврст / а

56 '' Големина : M : 10 EU : 40 BUST : 105 CM / 41 Се вклопува да се носи со хеланки или високи потпетици во секоја сезонс

Maseенска блуза мода лабава случајна долга ракава печатена маица со врвни производи за маица : Материјал

Оваа женска сатенска без ракави со ракави, блуза од уникатни поволни цени е модерна и шик, помагајќи ви д

Убаво те молам Датум на ноќта Подготвена : Трендовски трепет ракав на врвот од време и TRU се врати со свој

Надвор од основните, копчето Pioneer Woman Down Tunic е прекрасен додаток на вашата гардероба Одликувајќи се со тк�

Кошулата за кариера на Lee Riders Women's 3 / 4 ракав, нуди јасен, без напор стил дизајниран да ја ласкави вашата фи

Деликатната цветна чипка додава елегантен допир на овој лесен врв на рамо, што му дава сладок и романтич

Women'sенски V вратот без ракави на ракави, врзани од половината, peplum topsummer, случајна кошула без ракави, совр�

Service Shipping Service : Забрзана испорака : 35 дена.Q3 : Дали има лошо Мириса или тече?А3 : Нема лош мирис што треба да

Плетената ткаенина е многу мека и затегната, ви нуди удобност од прва класа и топла, што е идеално за есе�

Поп на оваа лесно носење туника од време и tru за полиран изглед кој е исто толку удобен колку што е симпат

Чистата мешавина и симпатичните детали за моделот на полкови ги прават овие врвови совршено удобни и уб

Цреша печати со кратки ракави со детали за вратоврска Деколте за вратоврска ви овозможува да го пронајд

Please wait...