0
clear
  • Женски Врвови Вратот На Екипажот Цветна Блуза Лабава Женска Кошула Ракав Лето Виолетова 4XL
  • -20%
  • -20%
Женски Врвови Вратот На Екипажот Цветна Блуза Лабава Женска Кошула Ракав Лето Виолетова 4XL

Женски Врвови Вратот На Екипажот Цветна Блуза Лабава Женска Кошула Ракав Лето Виолетова 4XL

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 43см/16,93" Должина : 66см/25,98" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 44см/17,32" Должина : 68см/26.77" Големина : L Биста : 108cm/42.52" рамо : 46cm/18.11" ракав : 45cm/17.72" должина : 70cm/27.56" големина : Xl Биста : 114cm/44.88" Рамо : 47.5 cm/18.70" ракав : 46cm/18.11" должина : 72cm/28.35" Големина : Xxl Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 74cm/29.13" Големина : Xxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 50.5 cm/19.88" Ракав : 48cm/18.90" должина : 76cm/29.92" Големина : Xxxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 52cm/20.47" ракав : 49cm/19.29" должина : 78cm/30.71" Големина : xxxxl биста : 138cm/54.33" рамо : 53.5 cm/21.06" ракав : 50cm/19.69" должина : 80см/31.50" блуза блузи за жени,цветни вратот на екипажот 3/4 ракав одблесокот стил летни врвови. Женски Лето 3/4 Ракав Блуза Со Цветни Екипажот Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Главните својства

Избор на купувачот

40" Рамо : 43см / 16.53"големина : ххххл сад : 18 велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 119см / 46.85" рамо : 52см / 20.83" Рамо : 41�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.77 "= = Должина : 70см / 27.56 "= = Дол

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 РАМО : 44см / 17.32" Ракав : 58см / 22.83" Биста : 92см / 36.22" Должина : 60см /

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Заба�

Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор.95"Size : XXLBust : 116cm / 45.

Женскиот Врв со Долги Ракави Обезбедува Удобност, Стил и Перформанси за Да Одговараат на Вашиот Активен

KAZXD Жени 2023 Летни Блузи VВратот Цветни Кратки Ракави Блуза Блузи Пинк XL Ве Молиме,Не Само Упатете Го Води�

`+Натпревар 3 / 4 блузите со ракави со ѕвончиња се одлични со фармерки, хеланки, потпетици и чизми, совршен�

Женски Печатени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Го

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни вр�

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме за�

Please wait...