0
clear
  • Женски Врвови Кратки Ракави Шарени Блуза Обичните Жени Мода V - Вратот Маица Црна 3XL
  • -20%
  • -20%
Женски Врвови Кратки Ракави Шарени Блуза Обичните Жени Мода V - Вратот Маица Црна 3XL

Женски Врвови Кратки Ракави Шарени Блуза Обичните Жени Мода V - Вратот Маица Црна 3XL

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој Моден Краток Ракав. Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : шарени. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 108см/42.52" Рамо : 37см/14.57" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 БИСТА : 112см/44.09" Рамо : 38см/14.96" Должина : 64см/25.20" Големина : Л САД : 8 Биста : 118см/46,46" Рамо : 39см/15,35" должина : 65см/25,59" Големина : xl us : 10 биста : 124см/48,82" рамо : 40см/15,75" должина : 66см/25,98" големина : 2хл сад : 12 биста : 132см/51,97" рамо : 41СМ/16,14" должина : 67см/26.38" Летни ВРВОВИ За жени 2023 трендовски;женски летни врвови 2023;летни врвови;женски врвови. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Краток Ракав,Блуза, V-Вратот. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневно, слободно време, шопинг, состанок, улица, основно, плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате Ве молиме дозволете

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Пол : Женски Повод : Повик Дебелина : Стандард Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Врвни Обични Маици Вр�

27" Должина : 60см / 23,62" големина : xl биста : 78см / 30,70" ракав : 21,5 см / 8,46" Должина : 61,5 См / 24,21" исклучено Рамо едн�

14" Должина : 71cm / 27 Овој врв може да биде поврзан со фармерки, панталони и патики за да ве направи повеќе ст

Женски Врвови Жени Мода V Вратот Кратки Ракави Работна Облека со Џебови Печатени Врвови Ве молиме, Не Са�

Овој Моден Краток Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв..

Дизајниран во печатена шема, овој врв од туника направен Од бимба доаѓа со освежувачки сив врв во бохо с�

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвот Блуза Оваа Модна Блуза...

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај.Жените Повик П�

ГОЛЕМИНА ШЕМА : Големина : С САД : 4 Биста : 96см / 37.80 "Должина : 63см / 24.80" Големина : М САД : 6 Биста : 100см / 39.37 "Д�

Бејзбол Мајка Кошула Женски Бејзбол Маица Бејзбол Маица За Жени Софтбол Мајка Кошула Атлетска Женска М�

Женска Мода Обична Л Печатена Тркалезна Врата Со Кратки Ракави Врвна Блуза со женски божиќен модел мода

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Please wait...