0
clear
  • Фетерална Женска Мода В-Вратот Елек Лабава Гроздобер Печатење Без Ракави Врвот Маица летни врвови за жени трендовски
  • -20%
  • -20%
Фетерална Женска Мода В-Вратот Елек Лабава Гроздобер Печатење Без Ракави Врвот Маица летни врвови за жени трендовски

Фетерална Женска Мода В-Вратот Елек Лабава Гроздобер Печатење Без Ракави Врвот Маица летни врвови за жени трендовски

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

39" Должина : 75см/29.31"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.50" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!.57"Length : 78cm/30.09"Shoulder : 37cm/14.53"M61036100cm/39.37" Рамо : 35см/13.71"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 118cm/46.92"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 106СМ/41.92"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41. Мека И Удобна. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.17" лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок Раб, две страни поделени; доволно долго За покривање На Колковите. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот.Женска Мода V-Вратот Елек Лабава Гроздобер Печатење Без Ракави Врвот Маица ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.

Главните својства

Избор на купувачот

Кошули За Жени Летни Секојдневни Памучни Ленени Маици Со Кратки Ракави Лабаво Вклопување Копче Надолу �

Добредојдовте Во Оалиро Овие врвови се совршена комбинација на стил и удобност, со привлечни обрасци и �

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 РАМО : 44см / 17.32" Ракав : 58см / 22.83" Биста : 92см / 36.22" Должина : 60см /

74"Size : XXXXL: 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 140cm / 55.24"Sleeve : 24cm / 9 На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, �

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Заба�

Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ткаенина : 65% памук, 35% Полие

88 "Ракав : 22см / 8.Женски Модни Копчиња Со Кратки Ракави Велигденски Велигденски Велигденски Еднобојни Ла

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.77 "= = Должина : 70см / 27.56 "= = Дол

женски графички резервоар блузи женски летни резервоари женски корсет врвни женски култури здолниште �

Овој женски отворен преден кардиган без ракави е совршено парче за додавање стилски слој на секоја обле

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење.П : Како да ја изберете голе

Дебелина : Стандард 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку 2 за на отворено, вокаци

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Големина : S Биста : 192cm / 75.59" Должина : 69cm / 27.17" Големина : M Биста : 200cm / 78.74" Должина : 70cm / 27.56" Големина : L Бист�

Женска Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Секојдневен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Кра

`+Натпревар 3 / 4 блузите со ракави со ѕвончиња се одлични со фармерки, хеланки, потпетици и чизми, совршен�

за жени врвови за туника со кратки ракави за жени врвови за туника со кратки ракави за жени за носење со �

Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3 НатпреварЖенските Блузи И Блузи Лесно Мо

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женски Печатени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Го

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ

Опис Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна...

Пол : Женски Повод : Повик Материјал : Акрилик Тип на шема : Совпаѓање На Бојата Дебелина : Стандард Пакето

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

Дубљу Женски VВратот 3 / 4 Ракав Топфил СУПЕР Комфидубљу Женскиот Врв е изработен со висококвалитетна тка

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 59cm / 23.23" Должина : 80cm / 31.50" Големина : M Биста : 105cm / 41.34" Ракав : 60cm / 23.62" Дол�

Големина : S Биста : 88cm / 34.65" ракав : 17cm / 6.69" Должина : 59cm / 23.23" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Ракав : 18cm / 7.09" Должи�

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Please wait...