0
clear
  • Фетерна Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Печатен Кружен Врат Лабави Врвни летни врвови за жени трендовски
  • -20%
  • -20%
Фетерна Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Печатен Кружен Врат Лабави Врвни летни врвови за жени трендовски

Фетерна Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Печатен Кружен Врат Лабави Врвни летни врвови за жени трендовски

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор.95"Size : XXLBust : 116cm/45.72"Length : 72cm/28.58"Sleeve : 24cm/9.74" Size : SBust : 92cm/36.84"Shoulder : 43cm/16.02"Shoulder : 46cm/18.

Главните својства

Избор на купувачот

сок wrld дуксер;црна кошула со долги ракави жени;бела блуза за жени долг ракав;блуза за жени;женски дуксер�

Сезона : Пролет, лето, aut Повод : Секојдневно Стил : Елегантен, секојдневен Боја : како што покажуваат слик�

easон : Цела Сезона Пол : Жени, Девојче Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер...

Опис Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина

Добредојдовте Во Оалиро Овие врвови се совршена комбинација на стил и удобност, со привлечни обрасци и �

Овој женски отворен преден кардиган без ракави е совршено парче за додавање стилски слој на секоја обле

Женски Врвови Женски Мода V Вратот Кратки Ракави Работна Облека Со Џебови Печатени Врвови Летни Врвови �

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 59cm / 23.23" Должина : 80cm / 31.50" Големина : M Биста : 105cm / 41.34" Ракав : 60cm / 23.62" Дол�

Женска Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Секојдневен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Кра

Големина : S Биста : 192cm / 75.59" Должина : 69cm / 27.17" Големина : M Биста : 200cm / 78.74" Должина : 70cm / 27.56" Големина : L Бист�

Please wait...