0
clear
  • Кокопеунтс Жени Торба За Торба Мода Мала Платнена Чанта Скитничка Торба Чанта За Вкрстено Тело Патент Торба За Работа Шопинг
  • -20%
  • -20%
Кокопеунтс Жени Торба За Торба Мода Мала Платнена Чанта Скитничка Торба Чанта За Вкрстено Тело Патент Торба За Работа Шопинг

Кокопеунтс Жени Торба За Торба Мода Мала Платнена Чанта Скитничка Торба Чанта За Вкрстено Тело Патент Торба За Работа Шопинг

DEN 351.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модна Голема Чанта За Женисовршен ИЗБОР : Модерен дизајн и одличен квалитет. Оваа торбичка е најдобриот избор за вашите пријатели, девојки, семејства на среќни фестивали. ПРИЛИКИ : совршен е и за состаноци, шопинг, работа, патувања, забави и други прилики. ВНИМАНИЕ : бидејќи сите големини се мерат рачно, може да има грешка од 2-3 см е нормална.НАШАТА УСЛУГА : секогаш сте добредојдени да не контактирате доколку имате какви било прашањаќе се потрудиме да им обезбедиме на клиентите задоволувачко искуство за купување. Платно. Увезени. Полиестер поставата. Затворање на патент. Висококвалитетен Материјал : модерната нова чанта е изработена од висококвалитетно платно, прилагодлив ремен за рамо, шик, мека и без напор, рамна постава, убава изработка, издржлива и цврста.

Главните својства

Избор на купувачот

Фатете ја оваа прекрасна галантерија за вас прекрасен подарок за вас и вашите женски пријатели должина

Колекција На Мкф Грузија Чанта За Вкрстено Тело Од Миа К Грузија Крстот Е стилска торба со дизајн на бло�

Оваа Мала Чанта За Чанти Со Вкрстено Тело На Кенеди за Жени е стилски додаток кој комбинира структурира�

Пад На Рачката : 6 Функционалност мкф нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња кои ќе ја

Мкф Колекција Самира Чанта За Чанти Од Миа К Со ватиран финиш, нашата Самира Чанта е дефинирана со убава,

Мкф Колекција Празник Продажба Кат Крстот Чанта Паричник Од Миа к.· ЗАБЕЛЕШКА : оваа торба е дел од Колек

Женска Чанта За Гласници Од Диносауруси Модна Боја Симпатична Животинска Женска Чанта За Рамо Карактер

Сафијано кожна торбичка со богата, ултрашик текстура двојни горни рачки, 5" ремен за рамо, капка 19,5"Затво�

Колекција На Мкф Грузија Чанта За Вкрстено Тело Од Миа К Грузија Крстот Е стилска торба со дизајн на бло�

Погодно за секојдневни излегувањаи слатко исто така! Чантата На Беатрис Кросбоди На Колекцијата Мкф од

Спецификација : р Главен Материјал : стпр Големина : 22017070мм / 8.66.72.75 Во r Број На Рачки / Ремени : еден r...

Мкф Колекција Womenбела Веганска Кожна Женска Чанта за Рамо Од Миа К Нашата Чанта за Рамо combбела комбинира

Колекција На Мкф Алаина Веганско Знаме Женско Знаме Чанта За Рамо Од Миа К Со два надворешни странични џ

Женска Торба За Торби Модни Чанти Чанта За Дами Торбички Торби За Рамо Торбичка За Дами Карактеристики :

Целосно наредени внатрешни работи, со пространа преграда и мултифункционални џебови за.Мкф Колекција Џ

Мкф Колекција Челзи Скитници Чанта Од Миа К Дизајнирана Со висококвалитетна веганска кожа И хардвер со

● Подеднакво разноврсна и софистицирана, нашата Чанта Јулија е задолжителен додаток во вашата гардеро�

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Црвена, Сина, Црна, Кафеава, Беж, Розова, Жолта Материјал : Стп Кожна

Please wait...