0
clear
  • Женски ласерски исечени странични патенти
  • -20%
  • -20%
Женски ласерски исечени странични патенти

Женски ласерски исечени странични патенти

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изгледајте стилски во уникатен дизајн со ласерски чизми за модели од Brinley Co. Овие чизми на глуждот се карактеризираат со кожни нагоре од глуждовите и истакнете ја моделот на ласерско намалување. Наредени блок потпетици го завршуваат изгледот. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Зачекорете во стилот на опаѓање на вилицата Со Колекцијата Патување Изобел Зашилени Чизми за Прсти Ова�

Не премногу висока, не премногу кратка, Даунта покрај Лесната Улица е вистинската чизма за новата есенс�

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со геометриски чизми на глуждот од Бринли Коп Мекиот кожен коже

Преземете го денот во стил со нашето време и чизми за глуждот за жени Овој женски чизми е обликуван со уд

Прегрнете ја вашата земјашик страна Во Колекцијата Дарија Со Патување Овој дизајн со широко теле е дета

Плоштадот на плоштадот пети навистина се собра во популарност минатата есен и таа продолжува да тренд...

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие стилски Чизми со Колекција На Патувања Овие чизм

Додадете шик обувки во вашиот стил со странични чизми на глуждот од Brinley Co Овие чизми се карактеризираат

Задолжително за fall, чизмата Карима со Колекција Патувања Оваа чизма со широко теле се одликува со прост�

Веднаш издигнете го вашиот изглед со Hessie од Brinley Co Оваа едноставна бута го задржува без напор шик со квад

Додадете шик обувки на вашиот изглед со чизми за клинци на глуждот од Brinley Co Soft Faux Supe uppers се креваат на гл�

Ширина На Чевли : Средна Врвен Обем : 11 инчи Висина на вратило : 5 1 / 2 инчи Тип На Пета : Маче Пета Подножје :

Покажете го стилот на шик со отсечени чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактеризираат со велур н

Please wait...