0
clear
  • Свечени Фустани За Жени, Велигденски Фустан, Црковни Фустани За Жени, Пролетни Фустани, Црн Макси Фустан За Жени, Зелен Макси Фустан За Жени, Долги Фустани За Женски
  • -20%
  • -20%
Свечени Фустани За Жени, Велигденски Фустан, Црковни Фустани За Жени, Пролетни Фустани, Црн Макси Фустан За Жени, Зелен Макси Фустан За Жени, Долги Фустани За Женски

Свечени Фустани За Жени, Велигденски Фустан, Црковни Фустани За Жени, Пролетни Фустани, Црн Макси Фустан За Жени, Зелен Макси

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски во пролет, aut и зима. Облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката варираат меѓу боите. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Фустан Мек и удобен. без растегливо, но чувствувајте меко и пријатно носење, дишете слободно.исто како висококвалитетна шифонска ткаенина. Ако сте заоблени жени или со поголеми гради, ве молиме погледнете ја големината поголема што ја нарачувате. Пролетен фустан со долги ракави/ фустани за половината за жени/ мини фустан/ кратки фустани за враќање дома/ женски сатенски фустан/ елегантни свилени фустани за жени/ фустан со ручест екипаж/ еластични фустани за половината/ женска пролетна мода 2023/ летни фустани. Повод : свечена, вечер, гостин на свадба, невестински, деверуша, гала, забава, матурска, враќање дома, дипломирање, специјална пригода.

Главните својства

Избор на купувачот

Преголем Дуксер За Жени Дозвола Печати Лабава Качулка Долг Ракав Падне до 60% попуст! Пуловер Темно Сина

Сезона : Пролет / Aut / Зима Пол : Жени Декорација : Никој Должина на облека : Редовна Должина на ракавот : Дол

Женска Туника Со Долги Ракави Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Копчиња За Туника Надолу

31" рамо до ракав : 73.95" ❥+ ПРИЛИКИ, ОВОЈ СЕКОЈДНЕВЕН ВРВЕН костум за секојдневно, запознавање, излегување,

☛Обични Женски Долги Ракави Со Качулка Печатени Дами Крпеница Врвови на Дуксери☚ Измијте ги рацете со

94 "Колк : 124cm / 48.73" Должина : 94см / 37.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм

Информации за производот : Сезона : Aut / Пролет / Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматер�

Женски ДуксериКачулка Печатење Мода Лабава Fall Пуловер Џеб Долги Ракави Зелени Маици 2 XL ...

Womenените случајни печатени џебни јакни со долги ракави со аспиратор : 1 Феации : Обичен џемпер, долг ракав

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 60см / 23,62" Ракав : 62см / 24,41" Должина : 68см / 26,77"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски дуксери со цело�

Emsенски есен 2022 година со качулка со качулка, џемпер, дуксер за џемпери, тенка маичка за џемпери : есен, зи

Ве прават попривлечни и модерни Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, б

Совршен натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни пакувања, тексас фармерки, итн Погоден за ес�

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ве Молиме проверете Ја Табелата Со Г�

Please wait...