0
clear
  • Тангнада Палто За Жени Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долг Капут Јакна Врвови Надворешна Облека
  • -20%
  • -20%
Тангнада Палто За Жени Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долг Капут Јакна Врвови Надворешна Облека

Тангнада Палто За Жени Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долг Капут Јакна Врвови Надворешна Облека

DEN 373.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Нотифин од Пазарот На Џојбај.Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина.Големина : М Биста : 105см/41.34" Рамо : 41см/16.14 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 100см/39.37" . Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 101см/39.76" . Големина : XL Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 61cm/24.02 "Должина : 102cm/40.16" . Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 45cm/17.72 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 103cm/40.55" . Големина : XXXL Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 104cm/40.94" . Женски Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долга Палто Јакна Врвови Надворешна Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Gen/Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Декорација На Полиестер : Џебови Тип На Шема : Стил На Цврста Боја : Мода, Каузална што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут Големина Биста Должина НА Рамениот Ракав XXL 120cm/47,24" 45cm/17,72" 62cm/24,41" 103cm/40,55" Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 62см/24.41" Должина : 103см/40.55" ПАЛТА За Жени. Мода и нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење.

Главните својства

Избор на купувачот

94 "Колк : 124cm / 48.73" Должина : 94см / 37.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм

56"XXXL162046123cm / 48.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање, Fall, Ноќта на Вештерките ,Танцови Перформан

Блузи Есенски Долги Букви Ракав Пуловер Блуза Дуксер Дуксер Женски Качулка Жени Блузи Со Долги Ракави Д

Есен и зимски тркалезен врат со долги ракави, цврста боја, цврста боја, loveубов печати џемпер, пулвер, пов�

снежен капут за жени, женски палта за зима, женска есенска јакна, женски палта, есенска јакна за жени,жен�

Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Исчезнат.31" �

Дуксери за жени : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајк�

Останете стилски во поладно време со овие 1 / 4 пуловери со патент за жени Рабните ракави и дното на кошул�

Материјал : Памук, Полиестер ✿Информации за производот : Оваа секојдневна женска облека за спиење е ваш�

Аспираторот му дава спортски допир на овој секојдневен пуловер Тоа е најдобриот избор за давање подаро�

Падот долги ракави качулка повик чиста боја кошула врвови во женска големина Повод : можете да го носите

Применлива Прилика : Овој Женски Врв Е За Состанок, Забава, Канцеларија, Плажа, Одмор, Дома Повод : Секојд�

16" должина : 64см / 25 дуксери за жени;дуксери;дуксер за жени;женски дуксери;дуксер;преголем дуксер за жени;�

Големина : С Биста : 118см / 46,46" Рамо : 61см / 24,02" Ракав : 55,50 см / 21,85" Должина : 76см / 29,92" Големина : М Биста : 122см /

41" Ракав : 51см / 20.47" должина : 72см / 28.26" должина : 76см / 29.12" рамо : 66см / 25 Дуксер Жени Меки Качулки Жени Меки Же

Долги џемпери за жени, облекуваат џемпери за жени, женски џемпери, женски модни дуксери и џемпери, врвов�

Разновиден, удобен и задолжителен дуксер за вашата гардероба Овој Женски Дуксер Со Качулка Со Качулка о

Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена.95" Должина : 68см / 26 Женскиот врв Е Удобен За Н

82" ракав : 72cm / 28.46" ракав : 70см / 27.35"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 БИСТА : 118см / 46.92"Големина : 2xl

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ве Молиме проверете Ја Табелата Со Г�

Информации за производот : Сезона : Aut / Пролет / Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматер�

73" Ракав : 60см / 23.59" рамо : 78см / 30 Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива тк�

Please wait...