0
clear
  • Леопард Печатење џемпери Женски Долги Ракави Боја Лабава Долг Џемпер Кардиган Качулка Облека
  • -20%
  • -20%
Леопард Печатење џемпери Женски Долги Ракави Боја Лабава Долг Џемпер Кардиган Качулка Облека

Леопард Печатење џемпери Женски Долги Ракави Боја Лабава Долг Џемпер Кардиган Качулка Облека

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Надворешна Облека Божиќен Џемпер Од Кардиган Меки Џемпери за Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 44см/17.32" Должина : 107см/42.13"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 45см/17.72" Должина : 108см/42.52"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 116СМ/45.67" ракав : 46см/18.11" должина : 109см/42.91"големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 47см/18.50" должина : 110см/43.31"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 132СМ/51.97" ракав : 48см/18.90" должина : 111см/43.70"големина : хххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 140см/55.12" ракав : 49см/19.29" должина : 112см/44.09"големина : ххххл Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 еу : 46 БИСТА : 148 CM/58.27" ракав : 50cm/19.69" должина : 113cm/44.49"големина : xxxxxl сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 156cm/61.42" ракав : 51cm/20.08" должина : 114cm/44.88" пол : Жени До КАРДИГАН ЖЕНИ ЏЕМПЕР ПРАШИНА ДОЛГО. 1.It Изработен Е од Убави Квалитетни Материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење Женски Џемпери и Кардигани Долг Летен Кардиган. Одговара : Одговара На Големината На Вообразен Кардиган Џемпер Плисиран Кардиган Со Плиси. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Препоните Кардигани За Жени 3x Кардиган. Тип на шема : Нема Жени Копче до Џемпери Кардиган Лабава.

Главните својства

Избор на купувачот

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!! Тип На Ставк

Женски Џемпер Со Цврста Качулка Со Долги Ракави Секојдневен Дводелен Костум со Качулка Со Долги Ракави

Ткаенина : Акрилна, Лесна, Мека и Удобна за Носење Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Дизајн : Различна

Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата Ве молиме имајте предвид

Женски Цврст Зимски Џемпер Со Џемпер Лилјак Ракав Пуловер Плетен Џемпер карактеристика : 1.Ткаенината е

Сезона : Aut, Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Дневно, улица, тема партиматеријал : Тип На Полиестерпете�

дуксер за женски палта за жени коктел фустани сомотска јакна женски загреани елеци за женски јакни за ж�

Точка на вратот на екипажот врвови мек плетен џемпер ❀ Материјал : Многу удобно за носење.Каузален плет

Женски Џемпер Плетени Ребрести Пуловер Долг Ракав Еднобојна Шуплива Против Вратот Тенок Скокач Есенск�

35 " € ® удобен И Мек Материјал€ : Мала тежина, еластична, супер симпатична и многу ласкава! Памук, Акрилик

Сезона : Aut,Зима,Пролет : Жени,Гир,Лејди Повод : Секојдневно Секојдневно,забава,датираматеријал : Полиест�

Девојки Панталони плус Големина.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см / 28 Изглед

Пол : Женски Повод : Повик Тип на шема : Совпаѓање На Бојата Дебелина : Стандард Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУ

Овие екстрамеки џемпери џемпери џемпери ќе бидат вашите дното на избор за релаксирање или забава на отв

Caseенски случајно директно вклопување еластично памучно памучно памучно памучно панталони со џебови ра

47" Должина : 51cm / 20 ВИСОК КВАЛИТЕТ : Избрани висококвалитетни материјали за плетење, изработени од извонр�

Женски Божиќен Принт Зимски Кадифен Секојдневен Моден Качулка Панталони Со Долги Ракави Со Протекувањ�

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Мн�

Жени Секојдневен Моден Пуловер Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О�

Содржина на пакетот : 1 Х Жените Врвови информации За Производот : Сезона : Пролетumn Зима...

Модни Жени Обични Крпеница ВВратот Долги Ракави Со Качулка Џемпер Блуза Врвовиспроверете Ја Табелата С

Овој женски плетен џемпер има уникатна 3д конкавна мрежа, додавајќи стилски во вашата зимска гардероба �

женски врвови облечени секојдневно,жени паѓаат врвови,блузи за жени секојдневен пад,женски врвови,обич

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ра

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој Кардиган

Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на

Големина : S САД : 46 Велика Британија : 810 ЕУ : 3436 Биста : 128cm / 50.39 '' Должина : 58cm / 22.83 '' ракав : 50см / 19,69 '' Големи�

Женскиот Пуловер Со Ракави За Капење Ги Откинува Преголемите Широки Кошули За Џемпери Со Големи Дименз�

Инстант ПоракаСамо Среќа Да Се Биде Тукаженска лесна француска тери ПуловерИнстант Порака е онлајн спе

Големина (инч)tttttt t t tt Length : t12 20 t Bust : t47 24 tsleve : t18 50 tshoulder : t23 62 Mt Length : t12 60 t Bust : t48 82 tsleve : t18 90 tshoulder : t24 41 Lt Length : t1

Please wait...