0
clear
  • Жените Паѓаат Модни Врвови Еднобојни Модни Врвови Обични Џемпери Со Долги Ракави Ребрести Плетени Пуловер Кабел Плетени Џемпери Растеглива Еластичност Пуловер Б?
  • -20%
  • -20%
Жените Паѓаат Модни Врвови Еднобојни Модни Врвови Обични Џемпери Со Долги Ракави Ребрести Плетени Пуловер Кабел Плетени Џемпери Растеглива Еластичност Пуловер Б?

Жените Паѓаат Модни Врвови Еднобојни Модни Врвови Обични Џемпери Со Долги Ракави Ребрести Плетени Пуловер Кабел Плетени Џемпери

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. Не избелувајте, не мијте со топла вода. ❦+Топли Совети : ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Мн�

Женски Моден Пуловер Со Кружен Врат Блузи Во Боја Со Долги Ракави Џемпер Tops Features : 1.It изработен е од висо�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102 Ракав : 50 Должина : 86 Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАН

Bas Печатени Јакна Бејзбол Костум Лабава Голем Капут Машки Врв Ова Е Азиска големина маици со долги рака�

Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач Спецификации : Пол : жени Материјал : акрилик.

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 48cm / 18.90" Должина : 60cm / 23.62" Големина : М Биста : 104cm / 40.94" Рамо

Содржина на пакетот : 1 Х Жените Врвови информации За Производот : Сезона : Пролетumn Зима оваа плетена блу�

Големина : С Биста : 96см Рамо : 47см Ракав : 17см Должина : 67см Големина : М Биста : 102см Рамо : 48см Ракав : 18см До�

Женски Моден Лабав Божиќен Принт Џемпер Со Тркалезен Врат Карактеристики : достапни Се Разни класични ц

Collectionенската грда Божиќна џемпер колекција од американскиот бод има сè што ви треба за секоја забава за

Caseенски случајно директно вклопување еластично памучно памучно памучно памучно панталони со џебови ра

Сезона : Aut, Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Дневно, улица, тема партиматеријал : Тип На Полиестерпете�

Големина (инч)tttttt t t tt Length : t12 20 t Bust : t47 24 tsleve : t18 50 tshoulder : t23 62 Mt Length : t12 60 t Bust : t48 82 tsleve : t18 90 tshoulder : t24 41 Lt Length : t1

Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата Ве молиме имајте предвид

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Повод Овој Ши�

Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на

дуксер за женски палта за жени коктел фустани сомотска јакна женски загреани елеци за женски јакни за ж�

Дно Џемпер Врвот Со Долги ракави Печатени Надвор Од Рамо Разнобојна Женска Кошула Модна Женска Облека3.�

Fallе се за inубите во изгледот, но останете за тотално удобно вклопување на атлетичните панталони на Апан�

Женскиот Пуловер Со Ракави За Капење Ги Откинува Преголемите Широки Кошули За Џемпери Со Големи Дименз�

24 "Ракав : 46см / 18.62 " Големина : Л Големина Овој џемпер се одликува со удобно, опуштено вклопување во секој�

Со овие тера хит : 70% памук / 30% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина ♛Совршен за носење со хеланки пан

—————— Добредојдовте во Продавницата за облека на брендот "Венини" Можете да најдете какви било

00 "Должина : 0cm / 0.00" Долна Ширина : 0cm / 0.00 "Должина : 0cm / 0.52"Ракав : 56cm / 22.00 "Ракав : 0cm / 0.00 "Половината : 0см / 0.00" Г

Please wait...