0
clear
  • Џемпер Жени Пот Сет Жени V Вратот Јака Преголем Пад Џемпер Долг Ракав Плетен Пуловер Туника Џемпери Врвот Половина Патент Пуловер Џемпер
  • -20%
  • -20%
Џемпер Жени Пот Сет Жени V Вратот Јака Преголем Пад Џемпер Долг Ракав Плетен Пуловер Туника Џемпери Врвот Половина Патент Пуловер Џемпер

Џемпер Жени Пот Сет Жени V Вратот Јака Преголем Пад Џемпер Долг Ракав Плетен Пуловер Туника Џемпери Врвот Половина Патент Пуловер

DEN 559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

39" Рамо : 71см/27. Должина : Редовно.08"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 133см/52.95" Ракав : 47см/18. плус Пуловер Џемпер Без Грб Плетен Џемпер Пуловер Пуловер Џемпер Дуксер Џемпер Ситни Жени Жени Обични Џемпери За Пуловер.87" материјал супер мек, растеглив и квалитетен. Шарени Плетени Пуловер Џемпер 100 Памук Џемпер Крава Вратот Долг Ракав Цврст Пуловер Џемпери Пуловер Џемпери За Мажи За Работа Мал Јаглен.Сезона : Fall, Зима. Темно Пуловер Џемпери За Жени Жени Џемпери Пуловер Опремени Мажи Половина Патент Џемпер Машки Пуловер Четвртина Поштенски Џемпер Женски Џемпери Пуловер Зима. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 128см/50.29" ДОЛЖИНА : 53СМ/20.53" ракав : 49см/19.33" рамо : 75см/29. Дизајн Преголемите Џемпери Имаат Долги Ракави, V Врат, Висока Ниска Линија На Полите, Асиметричен Раб И Трикотажа Секојдневен Стил. Стил : Секојдневен. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пол : Жени.47"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 138см/54.90" ДОЛЖИНА : 52СМ/20. Повод : Повик. Материјал : Акрилик. Мека И Удобна Ткаенина, Редовно Задебелување За Да Ве Стопли, Погодна За Жени Од Сите Форми И Височини, Имаат Симпатичен Секојдневен И Секси Стил. Дечко Џемпери За Жени Пуловер Женски Кабел Плетен Џемпер Пуловер Пот Кошули За Мажи Машки Пуловер Шал Џемпер Мажи Моден Џемпер.74" Ракав : 48см/18. Што добивате : 1xwomenени Џемпери Кола Качулка Машка Зимска Кошула Жени Ситни Џемпери Џемпер Кошула Монограм Четвртина Патент Пуловер Женска Табела : . Дизајн Преголемите Џемпери Имаат Долги Ракави, V Врат, Висока Ниска Линија На Полите, Асиметричен Раб И Трикотажа Секојдневен Стил.36" Рамо : 73см/28. Дебелина : Стандард. Одговара : одговара точно на големината. Мека И Удобна Ткаенина, Редовно Задебелување За Да Ве Стопли, Погодна За Жени Од Сите Форми И Височини, Имаат Симпатичен Секојдневен И Секси Стил.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина (инч)tttttt t t tt Length : t12 20 t Bust : t47 24 tsleve : t18 50 tshoulder : t23 62 Mt Length : t12 60 t Bust : t48 82 tsleve : t18 90 tshoulder : t24 41...

24 "Ракав : 46см / 18.62 " Големина : Л Големина Овој џемпер се одликува со удобно, опуштено вклопување во секој�

Fallе се за inубите во изгледот, но останете за тотално удобно вклопување на атлетичните панталони на Апан�

7") Должина : (22") Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба!.Едноставен дизајн, класичен и

Овие екстрамеки џемпери џемпери џемпери ќе бидат вашите дното на избор за релаксирање или забава на отв

Со овие тера хит : 70% памук / 30% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Сет вклучува

Покажете го вашето надолу куче во опуштено разгорени јога панталони од атлетски дела Ткаенината за ист�

Сезона : Aut,Зима,Пролет : Жени,Гир,Лејди Повод : Секојдневно Секојдневно,забава,датираматеријал : Полиест�

Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на

00 "Должина : 0cm / 0.00" Долна Ширина : 0cm / 0.00 "Должина : 0cm / 0.52"Ракав : 56cm / 22.00 "Ракав : 0cm / 0.00 "Половината : 0см / 0.00" Г

Ткаенина : Акрилна, Лесна, Мека и Удобна за Носење Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Дизајн : Различна

Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач Спецификации : Пол : жени Материјал : акрилик.

Без разлика дали се легнувате дома, или се упативте кон салата, овие панталони од атлетски дела ги покри�

Сезона : Fall / Зима Пол : Жени Стил : Дневно, патување, дома, одмор Материјал : џемпер материјал Тип на шема :

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Мн�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 48cm / 18.90" Должина : 60cm / 23.62" Големина : М Биста : 104cm / 40.94" Рамо

Содржина на пакетот : 1 Х Жените Врвови информации За Производот : Сезона : Пролетumn Зима оваа плетена блу�

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см / 42.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,

Сезона : umn и зима Пол : Женски Материјал : Полиестер, Спандекс Дизајн : Висок врат, лабави џебови на ремено

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ра

Please wait...