0
clear
  • Мерквадд Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач
  • -20%
  • -20%
Мерквадд Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач

Мерквадд Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач

DEN 543.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач. Спецификации : . Пол : жени. Материјал : акрилик. Стил : секојдневен. Шема : облак. Боја : бела, розова, небесно сина. Сезона : umn, зима. Применлива пригода : забава, одмор. Големина(см)tttttt. Една Големинаt Length : t62t Bust : t114tsleve : t69. tttt T T T T T T Tt t t t. Една Големинаt Length : t24. 41 t Bust : t44. 88 tsleve : t27. 17 . Содржина На Пакетот : . 1 Х Џемпер Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен акрилик. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : џемперот има шема на облак, долги ракави и тркалезен врат, правејќи да изгледате слатко и стилски. Сите натпревар : трикотажа со облак може лесно да се носи со различни дно, како што се фармерки, хулахопки, панталони, здолништа. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот пуловер е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, забава и улична фотографија.

Главните својства

Избор на купувачот

Носете ги овие графички графички џогерни џемпери за еден случај за секојдневен ден или само за да легне�

24 "Ракав : 46см / 18.62 " Големина : Л Големина Овој џемпер се одликува со удобно, опуштено вклопување во секој�

Caseенски случајно директно вклопување еластично памучно памучно памучно памучно панталони со џебови ра

Женски Моден Пуловер Со Кружен Врат Блузи Во Боја Со Долги Ракави Џемпер Tops Features : 1.It изработен е од висо�

Добредојдовте ВО ИМЕКИ, се надеваме дека имате добро искуство во шопинг!ИМЕКИ е во состојба да ги задово

дуксер за женски палта за жени коктел фустани сомотска јакна женски загреани елеци за женски јакни за ж�

2022 Зимска Мода Нов Кружен Пад На Вратот Рамо Лабав Плетен Џемпер За Жени Материјал : Полиестер...

39" Рамо : 71см / 27 Должина : Редовно.08"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 133см / 52.95" Ракав : 47с�

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!...

Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на

Содржина на пакетот : 1 Х Жените Врвови информации За Производот : Сезона : Пролетumn Зима оваа плетена блу�

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Мн�

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Повод Овој Ши�

Сезона : Aut,Зима,Пролет : Жени,Гир,Лејди Повод : Секојдневно Секојдневно,забава,датираматеријал : Полиест�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 48cm / 18.90" Должина : 60cm / 23.62" Големина : М Биста : 104cm / 40.94" Рамо

Collectionенската грда Божиќна џемпер колекција од американскиот бод има сè што ви треба за секоја забава за

Без разлика дали се легнувате дома, или се упативте кон салата, овие панталони од атлетски дела ги покри�

Со овие тера хит : 70% памук / 30% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Сет вклучува

Женски Џемпер Плетени Ребрести Пуловер Долг Ракав Еднобојна Шуплива Против Вратот Тенок Скокач Есенск�

Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина ♛Совршен за носење со хеланки пан

Со овие тера хит : 70% памук / 30% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Сет вклучува

Жени Секојдневен Моден Пуловер Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О�

Please wait...