0
clear
  • Фагун Женски Обичен Цврст Син Памук Без Ракави Едноставна Туника Миди Фустан-18
  • -20%
  • -20%
Фагун Женски Обичен Цврст Син Памук Без Ракави Едноставна Туника Миди Фустан-18

Фагун Женски Обичен Цврст Син Памук Без Ракави Едноставна Туника Миди Фустан-18

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран со сеопфатна цврста шема и овој фустан за смена Од Фагун ќе го надополни вашиот шик изглед без напор. Овој памучен фустан без ракави е мек наспроти кожата и удобен за носење во текот на целиот ден. Одликувајќи се со стил на јазол на ракавите, добро ќе оди со блок потпетици.Продажба За : 1 Фустан.Материјал : Мешавина Од Памук.Должина На Фустан : 46 Инчи.Висина на моделот : 176 см.Грижа : Рачно или машинско перење во ладна или топла вода со детергент за сите намени.Линија сува во shade.Do не белило. Продажба За-1 Фустан. Должина На Фустан : 46 Инчи. Рачно или машинско перење во ладна или топла вода со Секаква Намена Линија за детергент сува во сенка Не избелувајте. Пред да нарачате, проверете го вашето мерење за да бидете сигурни дека предметот ви одговара. Изберете ја точната големина од паѓачкото мени. за детални мерења, погледнете ја нашата табела со големини. Секој додаток што го носи моделот не е вклучен. За повеќе детали, прочитајте го описот подолу.

Главните својства

Избор на купувачот

[Мек материјал] : Висока истегнување, висока светлина, влага за влага и удобно Исклучено за летната есен,

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Половината : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 60�

Женски Краток Ракав V Вратот Целиот Печатење Висок Струк Линија Летен Краток Фустан Женски Краток Ракав

???Не носете само вообичаена облекадодајте го овој врв во вашата кошничка денес! женски врв; женски врвов

Женски 2023 Нов Фустан Со Прашка Црн Фустан Без Ракави Фустан Од Рамо Женски Фустан 2023 Нов Фустан Со Прашк�

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1.88 "Должина : 99cm / 38...

Сураки Лето VВратот Жените Печати Повик Копчиња Фустан Лето Пролет Супер удобен за носење, уникатен сти�

Изберете фустан за да го подигнете вашиот стил и да се чувствувате сигурни во секојдневното носење.USUKEUBu

Мода Обичен Крпеница Со Крпеница Со Врат Мрежа Фустан Со Печатење Со Точки Без Ракави Женски Женски Фус�

Женски Памучен Лен Цврст Среден Ракав Секојдневен Плисиран Фустан Со Средна Должина : 1.Карактеристики :

Падот за овој романтичен фустан со врат од vубовна приказна која цвета во елегантни флорали и заврши со �

Лесниот, ветровито мини обвивка фустан од ноќта Обезбедување е удобно, но сепак елегантно во исто време

43" рамо : 43 Како што се носат секојдневен лето, одмор плажа, одмор, крстарење, дипломирање, враќање дома, с�

Жолти Фустани За Жени 2023 Летни Модни Фустани Големина XL1.It е доволно издржлив за вашето секојдневно носе

Ова долго здолниште е изработено од висококвалитетен 80% полиестер и 20% спандекс материјал за удобно чув�

Please wait...