0
clear
  • Киаокаити Фустани Со Плус Големина Женски Летни Фустани Лабава Еднобојна О Надуен Ракав Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Жолта 3XL
  • -20%
  • -20%
Киаокаити Фустани Со Плус Големина Женски Летни Фустани Лабава Еднобојна О Надуен Ракав Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Жолта 3XL

Киаокаити Фустани Со Плус Големина Женски Летни Фустани Лабава Еднобојна О Надуен Ракав Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модни Жени Лабава Еднобојна О Надуен Ракав Секојдневен Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Полиестер, Мек и Удобенкарактеристики : Краток Ракав, Секојдневно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија, ткаенината што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 38.9 cm/15.31" Ракав : 37cm/14.57 "Должина : 128cm/50.39" 95% Вискоза+5% Спандекс, мека, удобна, растеглива, пријателска за кожата. Над должината на коленото, цветниот принт, лесен, модерен и елегантен. Пуловер, краток ракав, о-врат, лабава фитинг, маица фустан, резервоар фустан, замав фустан, А-линија Плажа Фустан. Удобно И Воздушно За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. Ве молиме погледнете ја "Табелата Со Големини"На Сликата Оставена пред да нарачате.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Long И Зима Долги Ракави Висока Јака Меур Долг Ракав Обична Лабава Кошула Кошула Карактеристики : 1.

Мода Обичен Крпеница Со Крпеница Со Врат Мрежа Фустан Со Печатење Со Точки Без Ракави Женски Женски Фус�

фустан чевли ленти за бременост фустан без грб макси фустан долги летни фустани женски тексас фустан пр

Одговараат За, Зима и Пролет : 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 94104cm / 37 сатенски фустанплу�

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Дизајн Соврше

81" Должина : 50см / 19.88 "Ракав : 28см / 11.42 " Должина : 49см / 19 Зимски јакни кошули палта за жени Овој краток ракав

[Мек материјал] : Висока истегнување, висока светлина, влага за влага и удобно Исклучено за летната есен,

Ова зависи од други физички променливи, на пр.8 "Рамо : 39cm / 15.1 " Должина : 103cm / 40.7" Половината : 89cm / 35" Должина

54"големина : Xxl биста : 114см / 44.88" половината : 118см / 46 Формални / Секојдневни Прилики : Полуформален Мини Фу�

мал фустан за сирена фустан долг свечен фустан за женамакси фустани фустани за женски фустан со големин

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак

Дизајнот Без Грб го прави повеќе секси и привлечен за носење О : Обично, Може да се достави на вашата адре

Женска Мода Секојдневен Фустан Од Памучен Ленен Џеб Без Ракави Без Ракави Женска Мода Секојдневен Паму�

Со дизајн без ракави и опуштена силуета, овој фустан од време и Тру беше направен во сончеви денови Пред�

Материјал : Мека ткаенина од рајон, изработена од зачудувачка, дише, пријателска за кожата, удобна за доп

Опис на производот Табела со големини (см / инч) : Големина(см)ttttt t t t t t Bust : t92 t Должина : t90t Рамо : t68...

Пафлените ракави со разголен трим, носат стил на сладок селански фустан со сеопфатен цветен принт...

Ова долго здолниште е изработено од висококвалитетен 80% полиестер и 20% спандекс материјал за удобно чув�

✤ Ние сме специјализирани за комбинирање на напредна мода со прифатлива цена Ние обрнуваме внимание на

Please wait...