0
clear
  • Ројалов Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Три Четвртини Ракави Памучен Џебен Фустан
  • -20%
  • -20%
Ројалов Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Три Четвртини Ракави Памучен Џебен Фустан

Ројалов Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Три Четвртини Ракави Памучен Џебен Фустан

DEN 249.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

67" рамо : 45см/17.Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 53см/20,87" Должина : 130см/51,18"Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 54см/21,26" Должина : 131см/51,57"Големина : Л Биста : 110см/43.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Овој Фустан Е Погоден И За Секојдневно Работно Патување. Повод : Овој Фустан Може Да Ве Задоволи Да Излегувате Со Вашето Момче, Да Правите Совршени Фотографии Додека Сте На Одмор. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме 95% Полиестер, 5% Спандекс. Летниот Фустан Со Цветен Принт Е Женски Романтичен Сон, Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Печатењето Е Ретро И Прекрасно, А Бојата Е Прекрасна И Елегантна, Изгледа Многу Убаво И Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Носите Овој Фустан Ќе Привлечете Поголемо Внимание.36"големина : xxl биста : 122см/48,03" рамо : 46,5 см/18,31" ракав : 57см/22,44" должина : 134см/52,76"големина : хххл Биста : 128см/50,39" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 58см/22,83" Должина : 135см/53,15"Големина : xxxxl биста : 134cm/52.23" должина : 136cm/53.08" ракав : 60cm/23.Специјалниот дизајн на фустанот ве прави попривлечни летни Фустани За Жени Плажа Прикривање Маица Сарафан Обични Кратки Фустани Без Ракави Тенк Фустан5. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише.

Главните својства

Избор на купувачот

04" Табела Со Големини : + Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! Плисираниот Еластичен Појас Има Добр�

Женски Краток Ракав V Вратот Целиот Печатење Висок Струк Линија Летен Краток Фустан Женски Краток Ракав

Жолти Фустани За Жени 2023 Летни Модни Фустани Големина XL1.It е доволно издржлив за вашето секојдневно носе

Женски Обичен Фустан За Кардиган Со Принт Со Појас Половината и Ракавите со Копчиња специфичностсезона

54"големина : Xxl биста : 114см / 44.88" половината : 118см / 46 Формални / Секојдневни Прилики : Полуформален Мини Фу�

Пафлените ракави со разголен трим, носат стил на сладок селански фустан со сеопфатен цветен принт Прили

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Џебови Должина На Облека : Долго Должина На Рак

фустан чевли ленти за бременост фустан без грб макси фустан долги летни фустани женски тексас фустан пр

Овој фустан е достигнување на ансамбл без напор Модерен во проток стил, завршен со деколте на кросовер V,

Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата

Ова долго здолниште е изработено од висококвалитетен 80% полиестер и 20% спандекс материјал за удобно чув�

✿Карактеристика : Фустани За Жени 2023 Година, Летни Фустани За Жени 2023 Година, Венчаници За Жени,Женски Ф�

Женски Long И Зима Долги Ракави Висока Јака Меур Долг Ракав Обична Лабава Кошула Кошула Карактеристики : 1.

Со иконски Американски симболи како знамето, Лејди Либерти и Чичко Сем, овие врвови сигурно ќе дадат изј

Ако барате совршени подароци / подароци за вашата сопруга, мајки, баби, девојки, сестри, братучед, семејс

мал фустан за сирена фустан долг свечен фустан за женамакси фустани фустани за женски фустан со големин

Please wait...