0
clear
  • Подплуг Жени Мода Секојдневен Удобен Секси Еднобоен Фустан Со Кратки Ракави Во Џеб Со Кратки Ракави
  • -20%
  • -20%
Подплуг Жени Мода Секојдневен Удобен Секси Еднобоен Фустан Со Кратки Ракави Во Џеб Со Кратки Ракави

Подплуг Жени Мода Секојдневен Удобен Секси Еднобоен Фустан Со Кратки Ракави Во Џеб Со Кратки Ракави

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако барате совршени подароци/ подароци за вашата сопруга, мајки, баби, девојки, сестри, братучед, семејства, пријатели, овој макси фустан без сомнение е најдобриот избор. Тоа може да биде фустани со било кој накит, сандали, високи потпетици, флип апостолки или дури и патики во летната плажа. И, исто така, можете да се облекувате со јакни, тексас облека, кожна облека, палто, кардиган во пролет, fall или зима. Овој женски фустан секогаш може да создаде различни стил и да се прилагоди на различни температури за четири сезони.Информации за производот : Пол : Женска Пригода : дневен, секојдневен, забавен стил : секојдневен, моден дебелина : стандарден метод на перење : миење раце, ладно сушење или сушење ќе добиете : 1 Х Женски Совети За Облекување : ве Молиме проверете го специфичниот опис на големината при купувањето.(1 инч = 2,54 см) има 2-3% разлика според рачното мерење.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ●ЗАБЕЛЕШКА дека Големината е На Сликата, Грашок внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини за да ја одредите Вистинската Големина за вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед, верувам дека ќе ви се допадне!. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Ги Сакаме нашите клиенти и се гордееме што обезбедуваме пријатно искуство за купување. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, ние нудиме ЗАДОВОЛСТВО-достапни сме да одговориме на вашите прашања и секогаш сме среќни да слушнеме од вас, затоа ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас!.

Главните својства

Избор на купувачот

Модни Жени Лабава Еднобојна О Надуен Ракав Секојдневен Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : Сезона :

67" рамо : 45см / 17.Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 42см / 16,54" Ракав : 53см / 20,87" Должина : 130см / 51,18"Големина : М �

# МатеријалЛесна, мека и удобна ткаенина.Добредојдовте во наманил !!! ✿ ✿ ✿ ✿ Ние во наманил ПРОДАВАМЕ Р�

Феации : печатење, секојдневно, носење, удобно, тајнис и моден дизајн, летен случај на фустан Розов кокте�

83 "Половината : 75см / 29 Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки, удобни �

24 "Половината : 100cm / 39.37 "Должина : 87см / 34.67 "Должина : 91cm / 35.52 "Половината : 90см / 35.94 "Должина : 88см / 34.43 "Полови

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Со дизајн без ракави и опуштена силуета, овој фустан од време и Тру беше направен во сончеви денови Пред�

Овој фустан е едноставен и елегантен во еднобојна боја, а плисираниот дизајн ги оцртува задникот и нозе�

Опис на производот Табела со големини (см / инч) : Големина(см)ttttt t t t t t Bust : t92 t Должина : t90t Рамо : t68 Mt Bust : t96t

●ФУСТАНИ за ПЕЧАТЕЊЕ● : како женски фустани, тие се печатат светло.87" Должина : 90см / 35.49" ракав : 23см / 9.45" д

Please wait...