0
clear
  • Женски Ракав Цврст Принт Костум Јака Половината Чипка Обичен Фустан Женски Секојдневен Фустан Синиот
  • -20%
  • -20%
Женски Ракав Цврст Принт Костум Јака Половината Чипка Обичен Фустан Женски Секојдневен Фустан Синиот

Женски Ракав Цврст Принт Костум Јака Половината Чипка Обичен Фустан Женски Секојдневен Фустан Синиот

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : зима, вклучувајќи : 1 ПАРЧИЊА табела Со Големина на Фустан : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Ракав : 45см/17.72" Половината : 76см/29.92" Должина : 117см/46.06"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Ракав : 46см/18.11" Половината : 80см/31.50" Должина : 118см/46.46"големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 96см/37.80" ракав : 47см/18.50" половината : 84см/33.07" должина : 119см/46.85"големина : xl сад : 10 еу : 40 Биста : 100см/39.37" Ракав : 48см/18.90" половината : 88см/34.65" Должина : 120см/47.24" Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Услуга : Нашите Фустани Користат Мека И Удобна Ткаенина Ние Ќе Ви Донесеме Пријатно Искуство И Гарантна Услуга. Големина : Неговата Големина Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Стил на дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Женски Фустан Со 3 / 4 Ракави Цврст Костум За Печатење Јака Со Свртена Јака Фустан Со Половината Со Врвка Лежерен Фустан Елегантен Тенок Фустан Удобен Материјал, Погоден за Различни Прилики, Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,Без Фустан Со Цврста Боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа ткаенина со должина на коленото со кратки ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна е

Летни Фустани За Жени / Фустани За Жени / Фустан Без Ракави / Фустани Со Едно Рамо За Жени / Бохо Фуста�

Изберете фустан за да го подигнете вашиот стил и да се чувствувате сигурни во секојдневното носење.USUKEUBu

Женски Секојдневен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Преклопни Печатени Фустаникарактеристики : изработе

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Без Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и �

Женска Мода Секојдневен Фустан Од Памучен Ленен Џеб Без Ракави Без Ракави Женска Мода Секојдневен Паму�

Пафлените ракави со разголен трим, носат стил на сладок селански фустан со сеопфатен цветен принт...

фустан чевли ленти за бременост фустан без грб макси фустан долги летни фустани женски тексас фустан пр

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Дизајн Соврше

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Половината : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 60�

мал фустан за сирена фустан долг свечен фустан за женамакси фустани фустани за женски фустан со големин

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за Секојдневно носењеин�

[Мек материјал] : Висока истегнување, висока светлина, влага за влага и удобно Исклучено за летната есен,

81" Должина : 50см / 19.88 "Ракав : 28см / 11.42 " Должина : 49см / 19 Зимски јакни кошули палта за жени Овој краток ракав

Мода Обичен Крпеница Со Крпеница Со Врат Мрежа Фустан Со Печатење Со Точки Без Ракави Женски Женски Фус�

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Costенски костуми готски ретро со долги ракави корсет фустани со долги ракави со тркалезно вратот на коле

???Не носете само вообичаена облекадодајте го овој врв во вашата кошничка денес! женски врв; женски врвов

Материјал : Мека ткаенина од рајон, изработена од зачудувачка, дише, пријателска за кожата, удобна за доп

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1.88 "Должина : 99cm / 38 Г�

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одм�

фустан за жени фустани со едно рамо за жени фустани кои кријат фустан со маснотии во стомакот за жени же�

Бохо Насекаде Печати V вратот Линија Црвени Женски Фустани Без Ракави М (6) Ограничени Количини, Ексклузи

Ако барате совршени подароци / подароци за вашата сопруга, мајки, баби, девојки, сестри, братучед, семејс

трендовски фустани за жени за жени 2023 фустани за жени за крстарења преголеми маици фустан за жени фуста�

Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата

Ова зависи од други физички променливи, на пр.8 "Рамо : 39cm / 15.1 " Должина : 103cm / 40.7" Половината : 89cm / 35" Должина

Please wait...