0
clear
  • Женски Врвови Со Долги Ракави Трендовски Секојдневна Еднобојна Блуза Со Пуловер На Вратот Врвови Од Дуксер
  • -20%
  • -20%
Женски Врвови Со Долги Ракави Трендовски Секојдневна Еднобојна Блуза Со Пуловер На Вратот Врвови Од Дуксер

Женски Врвови Со Долги Ракави Трендовски Секојдневна Еднобојна Блуза Со Пуловер На Вратот Врвови Од Дуксер

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата.52" Големина : 4хл Сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 БИСТА : 118СМ/46.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Пролет, Лето, Fall, Зима Материјал : Полиестерски Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Шема На Вратот : Цврста Дебелина На Бојата : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 х Женски Топсизајз Табела : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Должина : 60см/23.34" Големина : 3хл Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 112см/44.38" Половината : 116см/45.59" Половината : 108см/42.02" Половината : 93см/36.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. ®Прилика е Совршена За секојдневно,канцелариско, кампување на отворено,а исто така и секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн.80" половината : 101cm/39.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.62" Половината : 89см/35.19" Големина : Xl Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 104cm/40.41" Половината : 97cm/38.46" ДОЛЖИНА : 66см/25. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 24 часа.

Главните својства

Избор на купувачот

12 "Ракав : 28cm / 11.02 " Должина : 81cm / 31 ●Совршен Подарок●блузата за летна кошула е еден од оние ретки безврем�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатлолав! Стилски дизајн, 100% сосема нов квалитет! Пол : жени С�

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см

82" Рамо : 44см / 17.54" ракав : 20см / 7.93" ракав : 21см / 8.Овие трендовски кошули со кратки ракави се погодни за заба

Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпети

Совети : Може да се совпадне со шорцеви, фармерки, здолништа и други задници Материјал : Летните Кратки р

① Материјал 95% вискоза+5% спандекс, мека, удобна и еластична ——Сезона : цела СезонаПол : ЖенитеПовод : Слу

24" ракав : 27см / 10 Не треба да се грижите за квалитетот.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 59см / 23.23" Должина : 61см / 24.02" Големина : �

Сезона : Лето, Aut Пол : Жени Повод : Секојдневен, Забава, Плажа Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење �

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : Обични врвови за женски модни удобни кошу

Фрили, флејси и чудесно Ажурирајте го вашиот стил на летен со времето и собраниот врв на TRU...

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

П Маици Со Долги Ракави За Жени Пакуваат 6; Хавајски Кошули Женски Сини; Женски Поло Кошули Краток Ракав;

————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Произв

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Модни жени случајни три четвртина ракав со памук со врат, печатена цврста блуза Карактеристики : Casual,Three

Јака : VВратот ?"Применлива Сцена" : секси американското знаме облека за жени е совршен за четврти јули ск�

② Сите големини се рачна мерка, ќе има грешки од околу 13 инчи што е нормално Ако имате какви било прашања

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (голе�

58 "Ракав= 69см / 27.17 " Должина= 70см / 27.= XГолеми САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 106cm / 41.56 " Должина= 71см / 27 �

Please wait...