0
clear
  • Жените Плус Големина Асиметричен Ракав Лажичка Вратот Еднобојни Лабави Врвови
  • -20%
  • -20%
Жените Плус Големина Асиметричен Ракав Лажичка Вратот Еднобојни Лабави Врвови

Жените Плус Големина Асиметричен Ракав Лажичка Вратот Еднобојни Лабави Врвови

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Содржина на пакетот : Должина На Ракавот : 3/4 Ракав Тип На Ракав : Редовно Деколте : Тркалезен Материјал За Вратот : Полиестерпетер : Цврста боја прилика : Елегантни модни акценти : Споени Сезона : Тип На Лента За Сите Сезони : Редовен Оддел : Женски Стил На Јака : О-Декстил : Основен Тип : Маица : Класична Нега На Облека : Должина На Облека Што Може Да Се Пере Во Машина : долго. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно. Содржина на пакетот : 1 х Топ. Препознајте ја Нашата Продавница "ФСТЛ.Оод". Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме со нашите можности и ве молиме побарајте повеќе од нашите производи. Женски Блузи И Маици. Асиметрично. 3/4 Ракав. Вратот На Бродот. Лабаво Вклопување. Види Преку. Umn.

Главните својства

Избор на купувачот

Size : L: 8UK : 12EU : 38Bust : 104cm / 40 Облечете Се За Себе : Се Прашувате како да ги изберете вградените врвови од туник

There & Tru, женската туника за бебиња е стил кој е многу погоден за младите луѓе, телото е нивото со тресење н

жена блузи туника блузи за жени плус големина блузи за жени дозвола 5 5 жени плус големина облека жените �

Женска Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блузи Карактеристики : 1.Модни женски �

Долги Ракави Кошули За Жени Копче Надолу VВратот Цветни Графички Контраст Боја Новина Fall Блузи Функција

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Сезона : Fall Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг Ракав Јака : Кр

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1

69" Бицепс : 35см / 13 Големина : XXXXL Биста : 152cm / 59 Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста :

Женски летни обични кратки ракави на екипажот на вратот на вратот, печатени врвни маици, обични кошули, �

Рачно мерење може да излезе 1~3см Разлика Големина Детали (1"=2.43 "Ракав : 56см / 22.01 "Должина : 59см / 23.44" Половин

Тип на шема : цврст Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 13см Различни поставки на екранот овоз�

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 16,93" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 69см / 27,17"Големина : М Биста : 102см / 40,16"

Ноќта На вештерките Женски Секојдневен Секси Мода Печатени Долг Ракав Круг Вратот Пуловер Блуза Блузи �

②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што се нормални ——————————————————�

Дами Блузи Облечени Модни Обвивки Графички Маици Жени Работат Врвови Женски Графички Т Со Долги Ракави

Кардиган со долги Ракави За Жени Обични Кардигани Три Четвртини Ракави Отворени Предни Лесни Точки Кар�

Патоллав Жените Печатење Долги Ракави Блуза Свиткување Врвови Вино XL Пол : Жени / Женски / Девојка...

ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ! ●Ткаенина●Ткаенината Е Мека И Удобна Се Чувствува Кул Во Лето и Нема да Се Чувствува

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Елаинили Модни Врвови Чиста Боја Половина Патент Исечен Дуксер Обичен Пуловер Врвна Облека За Ревер Бл�

Please wait...