0
clear
  • Женски Туника Блузи Мода Плус Големина Цврста Ленена Кошула Лабава Секојдневен Краток Ракав V Вратот Јака Маици Кошули
  • -20%
  • -20%
Женски Туника Блузи Мода Плус Големина Цврста Ленена Кошула Лабава Секојдневен Краток Ракав V Вратот Јака Маици Кошули

Женски Туника Блузи Мода Плус Големина Цврста Ленена Кошула Лабава Секојдневен Краток Ракав V Вратот Јака Маици Кошули

DEN 367.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

***** Добредојдовте во продавницата НА ФАИВАД, ви посакувам среќен шопинг! ***** Faiwad Женски Туника Блузи Мода Плус Големина Солидна Ленена Кошула Лабава Повик Краток Ракав V Вратот Јака Маици Кошули (X-Големи)Големина.Ви благодариме ✿ ✿ изработени од мека истегнување на висококвалитетна ткаенина за брзо сушење. Овој врв можете да го носите и за секојдневни активности, како што се трчање надвор, јога, теретана итн. Натпревар овој привлечен женски блузи лесно може да се спари со секоја облека и чевли во вашата гардероба, како слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, високи потпетици или спортски чевли, за елегантен и секојдневен изглед во целата сезона. Карактеристики дизајнот на оваа блуза е многу конзистентен со женската форма на телото, лесната и удобна ткаенина може да ви донесе одлично искуство при носење. Повод оваа лесна блуза за жени не се само елегантни врвови, туку и секојдневна блуза, совршено прилагодена за бизнис, шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок, одмор,секојдневно, слободно време,свечено и секојдневно носење итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Почувствувајте ја топлината без тежината во ова климарно светло од страна на Cuddl Duds со долги ракави со т�

Големина Шема : Големина : С Биста : 108см / 42,52" Ракав : 66 / 26, 77 "Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 112см / 44.09

Одлично за временските услови.88 "Должина : 74cm / 29.16 "Должина : 70см / 27.Дизајн : оваа симпатична дама маици е с

Класична Главна Блуза За Гардероба.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Блузи Со Долги Ракави,Жени Пролетна

Чувството без ракави . пати два! Ниту една граница без ракави на вратот на вратот не работи чуда за вашат�

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Карактеристики : 1.Многу кул за носење, Нов Изглед.35" Ракав : 52cm / 20.31 "Должина : 70см / 27 : XXГолеми САД : 12 ВЕЛИК�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатолав! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!...

77" Големина : XXL Големина.37 "Ракав : 18см / 7.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку наша�

Гаекув Маици Кошули За ЖениПреференции И Сезонски ПотребиНашата колекција на врвови со плус големина н

Сезона : Пролетно лето есенски пол : Womenенски пригода : Обични прилики : Ова врвови за жени погодни за какв

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Кошули Со Копчиња За Жени Печатење Туни�

Please wait...