0
clear
  • Апепал Женски Пролет-Лето Хенли Кошули Копче до Туника Блуза Секојдневен Краток Ракав Маици
  • -20%
  • -20%
Апепал Женски Пролет-Лето Хенли Кошули Копче до Туника Блуза Секојдневен Краток Ракав Маици

Апепал Женски Пролет-Лето Хенли Кошули Копче до Туника Блуза Секојдневен Краток Ракав Маици

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сезона : Лето. . Пол : Жени. . Повод : Повик. . Материјал : Полиестер. . Стил : Темперамент Патување. . Должина : Должина На Коленото. . Одговара : Одговара на големината. . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. . Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жени Врвот. . Големина : С Биста : 96см/37.80" Ракав : 18см/7.09 "Рамо : 37см/14.57 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Ракав : 19см/7.48" Рамо : 38см/14.96 "Должина : 71см/27.95". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 40cm/15.75 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 22cm/8.66 "Рамо : 41cm/16.14 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXL Биста : 132cm/51.97 "ракав : 24cm/9.45" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXXL Биста : 138cm/54.33" ракав : 25cm/9.84 "Рамо : 44cm/17.32" Должина : 77cm/30.31 " Материјал Мала тежина, ултра мека може да ве загрее цел ден, но останете ладни.Ткаенината е удобна и еластична. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Женското Летно Секојдневно Дигитално Печатено Копче Со Кратки ракави Лабавиот Врв На Маичката се чувствува меко и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.

Главните својства

Избор на купувачот

есенска облека за жени трендовски долги ракави есенска облека за жени трендовски плус големина есенска

02"Length : 75cm / 29 Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.27 " Должина : 68см / 2

Женски Плетени Туника Блузи Лабава Долги Ракави Копчето До V Вратот Кошули Карактеристики : Моден дизај

Сезона : Лето Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : Ништо Должина на ракавот : без ракави...

Уникатен Дизајн! Жените кои излегуваат на врвот ќе ви помогнат да постигнете лежерен, но составен изгле�

Големина : S САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 95см / 37,40 '' Рамо : 36см / 14.17 '' Ракав : 57см / 22.44 '' Должина : 67�

Сезона : Пролетно лето есенски пол : Womenенски пригода : Обични прилики : Ова врвови за жени погодни за какв

Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Повод : Овој Екипа

Карактеристики : 1.Многу кул за носење, Нов Изглед.35" Ракав : 52cm / 20.31 "Должина : 70см / 27 : XXГолеми САД : 12 ВЕЛИК�

зимски палта за жени / ситна женска зимска облека / женски зимски капут / ладно време облека за жени / женс

Одговараат Заumn, И Пролет.80" Ракав : 19 копче симпатична ками туника работа возбуда шифон печатење боди ка�

Fashionенски моден Vврат Три четвртина 3 / 4Слејв маица есенска маичка за џемпери : 1 Тоа е изработено од висок

Please wait...