0
clear
  • Leylayray Женски Блузи Женски Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блуза
  • -20%
  • -20%
Leylayray Женски Блузи Женски Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блуза

Leylayray Женски Блузи Женски Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блуза

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женска Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блузи Карактеристики : 1.Модни женски врвови.Дизајнот на кратки ракави ве прави попривлечни. 2.Материјал : Летните Врвови се изработени од Полиестер, мала тежина, висококвалитетен материјал, растеглив, мек. 3.Карактеристика : дизајнот на кошулите со Краток ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, Кошули Со Кратки ракави, кошули со о-врат. 4.Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки. 5.Удобно не избелувајте или паѓајте суво топло. МЕКА ЛЕСНА ТКАЕНИНА-Прецизната Изработка Ја Прави Оваа Блуза Привлечна и Издржлива. СЕКОЈДНЕВЕН и ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ - Блузата Веднаш Паѓа Во Очи Со Својот Класичен Крој и Постигнува Резултати со Модерни Детали. ЕДНОСТАВНА, но ШИК БЛУЗА - Оваа Блуза Комбинира Секојдневен Стил со Разиграни Детали.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа мека маичка со кратки ракави со долга должина е совршено задолжително за пролетните и летните сезо

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Пол : Жени Повод : Повик, Партија Материјал : полиестер Тип На Шема : Печатење

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно...

Совршено е за секојдневно носење, излегување, дома, вокација, работа, шопинг и така натаму...

Моден дизајн со Лабав И Долг Ракав,Тенок ви покажува посебно ,ви овозможува повеќе да се релаксирате и у�

Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соод

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 95cm / 37,40 '' ракав : 59cm / 23.23 '' Должина : 70cm / 27.56 '' Големина : М

Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот ●Карактери�

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Ладно железо ако е потребно Семеен собир; одмор; шопинг; датира; Забава; плажа; канцеларија; улица; итн.50''3

ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ! ●Ткаенина●Ткаенината Е Мека И Удобна Се Чувствува Кул Во Лето и Нема да Се Чувствува

Добредојдовте на Scyoekwg.wish Среќен шопинг! Совпаѓање : Обичните врвови за женски модни удобни есенски кошу�

Дополнителни Спецификации : Бои На Палтото : Големина На Бел Мантил : Лсезона : Aut / Пролет / Зима Пол : Жени,

Please wait...