0
clear
  • Ballsfhk женски Обичен кардиган цвеќиња Печатени Долг Ракав Врвот Со Џебови
  • -20%
  • -20%
Ballsfhk женски Обичен кардиган цвеќиња Печатени Долг Ракав Врвот Со Џебови

Ballsfhk женски Обичен кардиган цвеќиња Печатени Долг Ракав Врвот Со Џебови

DEN 447.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

20" Должина : 89cm/35.00" рамо : 45.61" Должина : 88см/34. Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!.36" Рамо : 47cm/18.

Главните својства

Избор на купувачот

Можете да го усогласите со панталони, фармерки или здолништа за да добиете секојдневен, но стилски изгл�

: СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 21см / 8.29 "Должина : 74см / 29.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈�

Големина : S Биста : 107cm / 42.13" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 22cm / 8.66" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Рамо :

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Лесна, мека и растеглива ткаенина �

Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 ДизајнСекојдневни Кошули �

Големина : L Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 66cm / 25.98" Должина : 72cm / 28.35" Големина : XL Биста : 112cm / 44.09" Ракав : 68cm / 26.77" Дол

??Стил : Лабаво Вклопување.50"Length : 69cm / 27 Рачно перење ладно / висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Т�

Плус Големина Машки Обичен Круг Вратот Печатени Краток Ракав Маица Блуза Блузаповеќе ве Молиме провере

Материјал : полиестер.17"Size : LSize : Large : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm / 40 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела

Карактеристики : О Вратот И Краток ракав Ракави со двојна игла и дното Материјал : Млеко Свила Машина за

Женска Мода Велигденски Гоблин Печатење Тркалезен Врат Лабава Блуза Со Кратки Ракави Ве Молиме провере

84" Должина : 77см / 30 Големина.33 "Ракав : 25см / 9.61 "Ракав : 23см / 9 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста

печатени v вратот обична блуза кошула блузи женски печатени маици женски модни обични печатени маици со

Please wait...