0
clear
  • Женски Лиснати Врвови Со Кратки Ракави Лето Ретро Вратоврска Боја Печатена Туника Кратки Ракави Туника Со Врат Облечени Врвови Блуза
  • -20%
  • -20%
Женски Лиснати Врвови Со Кратки Ракави Лето Ретро Вратоврска Боја Печатена Туника Кратки Ракави Туника Со Врат Облечени Врвови Блуза

Женски Лиснати Врвови Со Кратки Ракави Лето Ретро Вратоврска Боја Печатена Туника Кратки Ракави Туника Со Врат Облечени Врвови

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дебелина : Стандард. Вајонгтао е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Ако сакате да Земете Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : жолт фустан жензелен мини фустансекси фустани за жени датум ноќен црн фустан за жени црни фустани за жени фустанприлично градинарски фустани женкордурој фустан жени.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Стил : Секојдневен,Моден. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Издувам Ракав Блуза V - Вратот Повик Блузи. Информации за производот : .

Главните својства

Избор на купувачот

Симпатична ЉУБОВНА Облека.Одличен Подарок за Денот на Вљубените.Облека со врвен квалитет,машина за пер�

Детали : *Големина На Ознака : М2ХЛ,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневен И Свети Патрикс Ден Стил : Модерен Материјал : Полиесте

лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.84" Должина : 76cm

Материјал : Нашите хавајски кошули се изработени од ВИСОКОКВАЛИТЕТНА Полиестерска ТКАЕНИНА и многу РАЗ

Жените Повик Плус Големина ОВратот Печатени Лабава Копче Туника Кошула Блуза Блузи Карактеристики : Мо�

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 104cm / 40.50 "Должина : 76см / 29.69 "Должина : 78см / 30 : ХГолеми САД : 10 В�

Сезона : Четири сезони материјал : полиестерген : Женски Повод : Секојдневна, Забава, Дневна Линија На Пол

Вратот На Екипажот Со Врвки Со Долги Ракави Кратка Папочна Маица Мода Цврста Боја Женски Врв Плус Голем�

Детали : * Големина На Ознака : МXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големи

Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот

Карактеристики : ●Осип за жени● 82% Полиамид+ 18% Еластан €Осип Чувар пливачка кошула●Ултра мека 4насочн

Материјал за Кошула за Вратот : мешавина од памук.Маичката за летна плажа со врат v е лесна, мека, удобна и

женски кошули ?●Материјал} Летните Кошули Се Меки и Дишат, Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност Удобна и Ел

Женски Камизола, Шпагети Ремени Тенок Одговара Летни Дами Култура Врвот Елек За Партија Клуб Никогаш не

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128136cm / 50.96" Должина : 70см / 27 оваа врвна карактеристика е к

83"Length : 95cm / 37.98"Size : XXLBust : 133cm / 52 Ввратот, краток ракав, миди должина, повлечете го затворањето, гроздобер ре

Материјал : полиестер.17"Size : LSize : Large : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm / 40 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела

Женска Лежерна Маица Со Печатен Кружен Врат Лабави Врвови Со Кратки Ракави Блузакарактеристики : 65% Пам�

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Одличен врв за топлите денови на летото Многу убаво направен, тој е лесен, но не про

Спецификација : Содржина на пакетот : 1 х Жени Пуловер Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер...

Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издание : Редовно Вклопување Дебелин

: СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 21см / 8.29 "Должина : 74см / 29.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈�

Please wait...