0
clear
  • Женски Блузи Долг Ракав Печатење Обични Долги Врвови Елегантна Работна Облека Лето V Вратот Маица
  • -20%
  • -20%
Женски Блузи Долг Ракав Печатење Обични Долги Врвови Елегантна Работна Облека Лето V Вратот Маица

Женски Блузи Долг Ракав Печатење Обични Долги Врвови Елегантна Работна Облека Лето V Вратот Маица

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

83"Length : 95cm/37.98"Size : XXLBust : 133cm/52. В-вратот, краток ракав, миди должина, повлечете го затворањето, гроздобер ресни флапер фустан.Женски Обичен Цветен Принт Лабава Торба Со Манжетни Со Манжетни Долга Кошула Со Шмек Врвен Палток Карактеристики : 1. Не можете да погрешите со безвременскиот шифон во цврста боја!.49"Sleeve : 57cm/22.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Четири сезони материјал : полиестерген : Женски Повод : Секојдневна, Забава, Дневна Линија На Пол

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 104cm / 40.50 "Должина : 76см / 29.69 "Должина : 78см / 30 : ХГолеми САД : 10 В�

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Одличен врв за топлите денови на летото Многу убаво направен, тој е лесен, но не про

Детали : * Големина На Ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 46см / 18.11" Должина : 72см / 28.35" Ракав : 66см

Големина : М Биста : 108см / 42,52" Ракав : 65см / 25,59" Рамо : 48см / 18,90" Должина : 72см / 28,35" Големина : Л Биста : 116см / 45,6

90"Должина : 71cm / 27.Што добивате : 1пц Жените Блуза : С Големина Растеглива ткаенина за удобно вклопување...

100% Полиестер Повлечете го затворањето Опис : овој елегантен врв има повеќе слоеви на возбудувања кои се

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 55см / 21,65" Ракав : 62см / 24,41" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Карактеристики : ●Осип за жени● 82% Полиамид+ 18% Еластан €Осип Чувар пливачка кошула●Ултра мека 4насочн

Бидете Ладни И Суви Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мони�

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер Тип На Шем�

Прилика : Секојдневен Живот, Работа, Канцеларија, На Отворено, Навечер, Пешачење, Шопинг, Дружење, Патува�

Машки Кардиган Краток Ракав Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маица Карактеристики : Висок квалитет : �

Спецификација : Содржина на пакетот : 1 х Жени Пуловер Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер...

Жените Повик Плус Големина Круг Вратот Цврста Маица Лабава Долги Ракави Блуза ве Молиме проверете Ја Та

Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издание : Редовно Вклопување...

Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн.Женско Тркалезно Деколте со Копчињаumn Тенок Печа

Азиска Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см / 40.94" Ракав : 34см / 13.39" Рамо : 44см / 17.32" Должин

Забелешка : Се Препорачува ладно миење На Рацете, Не Избелувајте Закачете Или Исушете Ја Линијата.ВЕ МОЛ

Женска Мода Велигденски Гоблин Печатење Тркалезен Врат Лабава Блуза Со Кратки Ракави Ве Молиме провере

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.✚ Посветеноста во рок од 30 дена може да с

Женски Лежерни Ленени Блузи Врвови Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави : Изработени од мека квалитетна тк�

Please wait...