0
clear
  • Шарлот Цевка Распоред Пвц Пена Јадро Цевка во. Диа. фт. Обичен Крај пси
  • -20%
  • -20%
Шарлот Цевка Распоред Пвц Пена Јадро Цевка во. Диа. фт. Обичен Крај пси

Шарлот Цевка Распоред Пвц Пена Јадро Цевка во. Диа. фт. Обичен Крај пси

DEN 1659.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пвц Распоред 40 Пена Јадро Цевка е само за одвод, отпад и пропустливи цели. Се користи во гравитационите системи за елиминација на отпадот. Тоа е за системи Без Притисок каде температурите нема да надминат 140 Степени Ф.Пвц Распоред 40 Јадрото Од Пена е лесно, нетоксично и лесно се инсталира. Тој е коегзистиран и има клеточно јадро. Инсталирањето бара прајмер и растворувач цемент. Пвц Sch 40 Пена Јадро се користи во Двв Апликации. Тој е многу издржлив и без ' рѓосување нуди долгогодишна услуга без проблеми. Сите Производи Од Цевки Шарлот се произведуваат во земјата. Во согласност Со Стандардите : АСТМ Д 4396, АСТМ Ф 891 И Нсф Стандард 14. Бела цевка што се користи во санитарни одводи, отпад и вентилација (ДВВ), канализација и апликации за одводнување на бура. Јадрото од пвц пена е многу издржливо и без ' рѓосување нуди години на услуга без проблеми. Не е наменет за употреба под притисок. Не бараат посебни алатки за сечење и да бидат инсталирани со растворувач цемент.

Главните својства

Избор на купувачот

СИТЕ НАМЕНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, стирен или пвц цемент Ал цел цементот доаѓа во контејнер од 16 унци Дизајни

Карактеристики 0, 5 во Машки Компресија х 0.38 во Женски Адаптер За Железни Цевки Бесплатен Производдименз

Фитинзите за намалување на цевките се одлични за поврзување на две водоводни цевки без навој во различн

Доверба на Apache Hose и Belting Inc за да ви донесат производи со висок квалитет секој пат Apache Hose and Belting Inc 39038958 3 / 8

Опис : цврстата спојка е дизајн за фиксирање од 90 степени и е фиксирана со четири машински завртки.Широк�

Контрола на квалитетот одобрени Во Канада Се одликува со уникатна форма Овој бакар 90 лактот напиша е ди

Создадете врвно искуство со дождовен туш без потреба да вежбате во вашиот таван Закривената форма на ов

Пвц двв фитинзи се за одвод, отпад и вентилација цели Тие се користат во системи за елиминација на отпад�

Со Прикачен 72" Плетен Конектор Со Високи Перформанси X 3 / 8" X 1 / 2" Мип Месинг Лактот И 3 / 4 " Џакузи Лактот Со

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

1 "x 2 / 8 " Месинг за намалување на месингот е спојување на месинг од месинг од класа 125, со женски теми за на�

1 PC СмитКупер СмитКупер 4638100210 FPT Спојка Од Нерѓосувачки Челик Материјал : Нерѓосувачки Челик;Крај Дијаме

Замена На Почетни Компоненти 285753а Моторна Спојка За Миење За Кенмор / Sears 11026722692 Мијалник ве Молиме запо

Прирабница за Спојување на ракавот, Големина На Спојка 4, Максимална Брзина 7.600 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Максима

Спојување, ПВЦ, Распоред 40, За Распоред На Цевки 40, 3 / 4 инчи, Женски, НПТ, 1 5 / 16 инчи, 14, 3 / 4 инчи, Женски, Нпт,

Ова е гигантски вкрстено вкрстување направено од подносно железо, со црна обвивка, за апликации со макс�

Во текот на операцијата, напрстокот нема да ја отвори основната цевка за климатизација, целосно да го ре

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

Карактеристики : * Изработени од Висококвалитетни Пластични материјали, издржливи*адаптер ЗА Резервоар

5 PC JMF JMF4504858Месинг 1 / 2 во Диа х 1 / 2 во Диа Адаптер1 / Пакет Жолта Чиј БАРБ 1 / 2Х1 / 2 " F Lfbrand Име : JMFMaterial : Brass Inlet Д�

Екопол нуди целосна линија на полисулфон (ПСУ) вметнете ПЕКС фитинзи ECOPOLY PSU вметнете PEX фитинзи ги испол�

3 / 8х12 Пекс Резервоар Цевка Пакет од 10, 3 / 8 "х 12" Пекс Резервоарот Снабдување Цевки (3 / 8" ОД), Дел Број С04105, О�

Please wait...