0
clear
  • Ревлон Супер Сјаен Кармин, Крем Финиш, Боја На Усни Со Големо Влијание со Навлажнувачка Кремаста Формула, Натопена Со Витамин Е и Масло Од Авокадо, Розово Кадифе, 0. о
  • -20%
  • -20%
Ревлон Супер Сјаен Кармин, Крем Финиш, Боја На Усни Со Големо Влијание со Навлажнувачка Кремаста Формула, Натопена Со Витамин Е и Масло Од Авокадо, Розово Кадифе, 0. о

Ревлон Супер Сјаен Кармин, Крем Финиш, Боја На Усни Со Големо Влијание со Навлажнувачка Кремаста Формула, Натопена Со Витамин

DEN 415.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Супер енергична. Супер бујна. Супер кремаст. Овој култно-класичен кармин е совршена комбинација на боја со големо влијание во супер-навлажнувачка формула. Над 82 неверојатни начини за играње со кул, класични и трендовски нијанси на кармин кои се движат од голи, розови, црвени, корали, кафеави и виолетови, во 3 завршетоци : крем, бисер И мат овој култно-класичен, иконски кармин е совршена комбинација на боја со големо влијание и супер-навлажнувачка формула. Супер-навлажнувачки, удобно чувство. Ние користиме микрофини пигменти, така што нијансите на карминот се богати и имаат големо влијание, но исто така нема да ве оптоварат. Изберете ја вашата завршница! Обидете се со 3 завршетоци на кармин : Класичен Супер Сјаен во крем или бисер, или Супер Сјајни Претрупан Мат. Над 82 неверојатни начини за играње со кул, класични и трендовски нијанси на кармин кои се движат од голи, розови, црвени, корали, кафеави и виолетови, во 3 завршетоци : крем, бисер и мат.

Главните својства

Избор на купувачот

Повикувајќи ги сите љубители на мат усни! Препуштете се на нашите богати, кремасти мат кармини Задебеле�

Што е тоа : Воведување на нашата најжешка нова боја на уснитеМат Рамен Кадифен Кармин Што прави : Овие 26 с

Мат Течен Кармин Усна Полна Шминка Пигментиран Долготраен Сјај За Усни Кадифени Водоотпорни Усни Подар

Опис : со карактеристиките на негување усни и мода, карминот е совршен подарок за одмор, годишнина од сва

Што се случува кога ќе ја направите лесната апликација за летање на усните со покриеноста и придобивкит

За ажурирани, точни податоци за земјата на потекло, се препорачува да се потпрете на пакување на произво

Никогаш не сме разбрале зошто другите ве тераат да потрошите НАД 20 ПАТИ повеќе на нешто што ви го даваме

Карактеристики : tfull и живописна боја Рендерирање на бојата на заситеноста на бутот Tsoft во боја што го п�

Карера КА 33 / С е целосна рамка за мажи и жени Овој модел се одликува со модерна рамка во облик на авијати�

Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден големина На Пакетот : 12х2, 8х1, 5см, (ве М

Водоотпорен Кармин Мат Кармин Во Боја На Тиква Јадете Кармин Богат Со Земја Витамин Е Навлажнувачки Кар

Инспириран од нашиот најпродаван Мегаласт Течен Мат Кармин, Овој Мегаласт Кармин Со Висок Сјај Ја комби

Безбојна Женска Кармин Топка За Усни За Студенти Навлажнувачки Кармин Безбоен Кармин Полни Усни 5мл кар

Без Лепак За Засенчување Пенкало Сјај За Усни Неми Лабијални Линиски Пенкало Кармин Велур Сјај За Усни �

Римел Лондон Останете Мат Целосна Покриеност Течна Боја На Усни боја На Усни Со Висок интензитет со кад�

Екстремно долгиот кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно, омекнувачко и свиленкасто чувство ш�

Розова Сет Кутија Од Шест Усни Глазура Вода Сјај Стакло Усна Сјај Долготрајни НеБледнее Дамка Чаша Студ

Путерот за усни со пукање во боја комбинира убава боја со мелем со путер за да ви даде меки, здрави блеск�

Добијте го тој мат изглед без чувство на сушење Оваа прекрасна колекција на мат кармини нуди низа бои шт

Ултракрем заситена боја на усните што испорачува убава, лесна матна боја без никаква сувост, качување и�

Мека мат боја Суперкремасто чувство Овој мек мат кармин нуди смела боја и неверојатна удобност Бојата м

Римел Лондон Трајна Завршница Екстремен Кармин Земете се до крајност со Трајна Завршница Екстремни Кар

Дијамант 18 Боја Сјај Кармин Сјаен Мат Течен Кармин 5млшини сјај за усни има шармантна метална текстура...

Please wait...