0
clear
  • Женски Летен Секојдневен Макси Фустан Боемски Цветен V Вратот Издувам Краток Ракав Плажа Нивоа Сарафан Долг Замав Фустан
  • -20%
  • -20%
Женски Летен Секојдневен Макси Фустан Боемски Цветен V Вратот Издувам Краток Ракав Плажа Нивоа Сарафан Долг Замав Фустан

Женски Летен Секојдневен Макси Фустан Боемски Цветен V Вратот Издувам Краток Ракав Плажа Нивоа Сарафан Долг Замав Фустан

DEN 591.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : . Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Видови : Фустан. Стил : Бохо. Ракав : Краток. Вратот : V Вратот. Шема Стил : Печатени. Бои : Жолта, Црвена, Темносина, Црна, Цијан. Содржина На Пакетот : . 1 Х Фустан. Големина (инч)tttttt. s t Length : t54, 72 t Bust : t37, 80 пресврт : t25, 59 . Мдолжина : т55, 51 тбуст : т39, 76 пресврт : т27, 56 . Lt Length : t56. 30 t Bust : t42. 13 пресврт : t30. 71 . XLt Length : t57.09 t Bust : t45.67 пресврт : t33.07 Материјал : Полиестер, изработен од висококвалитетен материјал, мек, пријателски за кожата, издржлив, безбедносно тестиран, без штетни материи. Карактеристики : женски секојдневен фустан, бохо стил, печатен дизајн, кратки ракави, В-врат, вклопување на половината, удобно и разноврсно, долго здолниште за одмор на плажа. Удобност И Дише : фустанот е ткаенина што дише, удобна за носење и дише, така што можете да ја носите цел ден. Прилика : Погоден За сите видови забави на плажа, патувања, фотосесии, забави, состаноци, одмори, барови, концерти и некои други настани. Бои : Жолта, црвена, темносина, црна, цијан, автентична мода.

Главните својства

Избор на купувачот

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

52 "Половината : 112cm / 44 Бептер Летни Фустани За Жени Печатење На Денот На Независноста На Жените Лабав Сар�

Материјал100% Полиестер Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдне�

Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи да бидат помали од нормалните европски го�

Големина : S Bust : 90cm / 35.43 '' Должина : 140cm / 55.12''Size : M Bust : 96cm / 37.80 '' Должина : 141cm / 55.51''Size : L Bust : 102cm / 40.16 'Должина : 14

Можете да купите различни стилови на женска и машка облека во Цетрио : Мали САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестерко�

Женски Моден Секојдневен Фустан Кружен Врат Цветен Печатен Ремен Фустан Со Долги Ракави Со Долги Ракав�

= X=Големи САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 110см / 43.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Ес

fall и одлично за секојдневно носење.Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 8 ЕУ : 34 БИСТА

Летен Фустан цетрио За ЖениФустан Со Лак Со Печатен Лак Без Ракави Небото Блуетрио Е модна продавница...

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојд

06 "Рамо : 80cm / 31 : 5 XLarge : 24 UK : 28 EU : 54 Bust : 150cm / 59.Материјал : Полиестер Ве молиме изберете според вашиот дневен �

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Женски костим за капење со умерено намалување и долна покриеност Ноќта На Вештерките Дозвола...

Женски Секојдневен Фустан, Летечки Ракав VВратот Шупливи Еднобојни Лабави Фустани Од АЛинија...

Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Плажа Без Ракави Печатен Фустанкарактеристики : 1.Материјал : Поли�

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол

Женски секси суспендерен вечерен фустан со висока половината тенок здолниште со бришење на градите : уд

Совршен за секојдневни, секојдневни, деловни, канцелариски, колеџ или состаноци, додека ви обезбедува с�

Материјал : Полиестер Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Карактеристика : Женски Сарафа

37" Колк : 120cm / 47.09 "Должина : 90см / 35.43" Колк : 112cm / 44.43 "Половината : 75см / 29.53" Колк : 100см / 39.16 "Половината : 85cm / 33.�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени V Вратот Миди Фустан, 3 / 4 Ракав Туника Фустан, Повик Маица Фустани, Лето С

40" Рамо : 40см / 15.78" должина : 134 Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегув

В Вратот И Дизајнот На Линијата Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата.Можете Исто Така Да Ја Облечет�

Style Style Стил : Мода Препорачај миење раце.58" Рамо : 41 Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со �

Висококвалитетна Ткаенина.86" Ракав : 74см / 29 Големина : М Големина.31 "Должина : 84см / 33 : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИК

♔a1 : Ве молиме, погледнете во нашата табела со големина на продавницата на производот Измерете и избере�

Please wait...