0
clear
  • Рејлун Дами Макси Фустани Сарафан Без Ракави Цветен Принт Долг Фустан Широк Лабав Летен Жолт Л
  • -20%
  • -20%
Рејлун Дами Макси Фустани Сарафан Без Ракави Цветен Принт Долг Фустан Широк Лабав Летен Жолт Л

Рејлун Дами Макси Фустани Сарафан Без Ракави Цветен Принт Долг Фустан Широк Лабав Летен Жолт Л

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан За Боја На Вратоврска Со Кратки Ракави, Фустан, Удобен Сарафан На Плажа На Половината, Трендовски И Елегантен4. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Класичен Сарафан За Гардероба. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Опис : Материјал : Полиестер И Спандекс Боја : Жолта, Бела, Црвена, Сива, Зелена, Сина Должина : Должина На Долги Ракави : Сезона Без Ракави : Тип На Летна Шема : Цветни Печатени Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xlfetures : 1. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Со Пруги. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.

Главните својства

Избор на купувачот

65 "Биста : 113см / 44.52 " Должина : 131см / 51.Материјал : Полиестер Големина : С Големина.55 " Должина : 131см / 51 Может�

41" Должина : 85см / 33.37" Ракав : 62cm / 24.Нашиот избор на облека е масивен : сѐ, од неутрална облека најважен до н�

15"XLXLarge101440114cm / 44 Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина : XLarge :

Прилика : овие слатки фустани за жени се совршени за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на св�

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Дизајнот На Вратот и Рафлерот �

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

61"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 100см / 39.37" Должина : 94см / 37.40" Должина : 93см / 36.80" Миди Ф

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Оваа ткаенина За Макси Фустан со Долги Ракави е супер мека, еластична и лесна.VВратот Трендовски моден д�

22"XL141844112cm / 44.40" € Ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандекс, мека, удобна, еластична, пријателска за кожата Додад�

Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил :

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Прекрасен тонален тонален капчиња го истакнува овој фустан од без граници Со драпено шифонско здолништ

Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 98 Ракав : 57.брнот Нашата големина Е Азиска големина, азиската големина е п

94 "Висина : 117см / 46.03 " Должина : 132cm / 51.06 " Должина : 127см / 50 Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ :

Лесни Кардиган Блузи За Жени Облечени Обични Опремени Кардиган 3 / 4 Ракав Цветни Градиент Женски Задник�

Оваа сезона е сè за макси фустаните точно како оваа од избледената слава Оваа избледена слава женска пл�

Дизајн : Линискиот Фустан е специјално совршен за девојки во облик на круша,должината на подот и дизајно

Ова е одличен фустан за сирена без ракави на гетсби.Помеѓу делот од бистата е тул, елегантен, но секси.Од

Please wait...