0
clear
  • Капрезе Дами Сарафан Цветен Принт Макси Фустани Вратоврска Боја Долг Фустан Лабава Зелена ХХЛ Без Ракави
  • -20%
  • -20%
Капрезе Дами Сарафан Цветен Принт Макси Фустани Вратоврска Боја Долг Фустан Лабава Зелена ХХЛ Без Ракави

Капрезе Дами Сарафан Цветен Принт Макси Фустани Вратоврска Боја Долг Фустан Лабава Зелена ХХЛ Без Ракави

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Дизајн-Макси Фустан Со Цветен Принт, Долг Фустан Без Ракави, Бохо Цветен Фустан, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Материјал-Полиестерски Спандекс.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Опис : Материјал : Полиестер И Спандекс Боја : Жолта, Бела, Црвена, Сива, Зелена, Сина Должина : Должина На Долги Ракави : Сезона Без Ракави : Тип На Летна Шема : Цветни Печатени Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xlfetures : 1. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан За Боја На Вратоврска Со Кратки Ракави, Фустан, Удобен Сарафан На Плажа На Половината, Трендовски И Елегантен4. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Со Пруги. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Класичен Сарафан За Гардероба. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Белата Марка Женски Плус Големина Краток Ракав VВратот Маица Макси Фустан Со Џебови е совршено секојдне

Лесни Кардиган Блузи За Жени Облечени Обични Опремени Кардиган 3 / 4 Ракав Цветни Градиент Женски Задник�

54" мека и удобна ткаенина, растеглива, удобна и ладна Цветниот фустан со фустан со појас ќе ве направи пр�

ПОВОД : Летен Женски Фустан Погоден За Запознавање,Свадба,Бритдеј,Коктел,Забава,Клуб,Вечера,Плажа, Одмо�

(Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил женски боемски фустан, макси фустан, ле�

Женски Макси Фустан Заштеди Дозвола Се Занимава, Жени Долги Ракави VВратот Цветни Печатени Неправилни Д

Women'sенски пролетен и летен круг, шупнат шупнат со кратки ракави, плетени цветни печатени фустани, долго �

: ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см / 44 Ве молиме дозволете 12см се разликува поради ра�

Оваа макси Ткаенина Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет С

Карактеристики : Убав подарок за вашите пријатели и членови на семејството Машинско перење со ладна во�

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Боемски Фустан, Макси Фуст

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Опис : Пол : Жени Жен�

Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил :

Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни фустан за жени,женск�

Покети : Ниту / нингоно Земја на потекло : Увезен / увоздо Затворање : стилот на пуловер / pullover на Estilo Mantén la

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Please wait...