0
clear
  • Машки Ананас Лепенка Влага-Отстранување Краток Ракав Поло Кошула, 4xl Налетот Сива
  • -20%
  • -20%
Машки Ананас Лепенка Влага-Отстранување Краток Ракав Поло Кошула, 4xl Налетот Сива

Машки Ананас Лепенка Влага-Отстранување Краток Ракав Поло Кошула, 4xl Налетот Сива

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа машка поло кошула комбинира тропски стил на одмор со супериорни перформанси. Тој е отпорен на дамки, отпорен на финтата и лесен за нега, така што можете да изгледате одлично без разлика во каква активност сте вклучени. Памук/Поли измешајте со плакета со 3 копчиња. Карактеристики фина извезена лепенка за кул 3д ефект! 65% полиестер - 35% памук. Таг-бесплатно за удобност. Ослободување на дамки. Отпорен на финтата. Лесна Нега. Рамна плетена јака. 3-копче плакета. Копчиња обоени за совпаѓање. Се одликува со парична казна извезени лепенка на левата градите. Враќањето/Размената никогаш не е проблем! Погледнете ја табелата со големини во галеријата со слики за да го изберете најдоброто за вас. Сите нарачки се испраќаат од нашата локација Минеола, Флорида.

Главните својства

Избор на купувачот

Иконски дизајн оди деловно случајно со шарената кошула на Van Heusen Flex Polo Овој разноврсен плетенка се ажури

Двојно нагоре на убав и разноврсен додаток за него Овие поло маици од Georgeорџ се совршени врвови за стил �

4 мл., 100% полиестерска мрежа; отстранување На Влага; UPF 40+ заштита; Опуштено вклопување; Плетена јака; плак�

Сезона : Пролет Лето Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Памук...

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил Мажи Поло Кошула Со Кратки Ра

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн Поло топел за меѓусебно блокирање на мажите ќе ви оди кога времет

Крај На Земјата Машката Цврста Рагби Кошула со Долги Ракави обезбедува супериорна удобност и боја што р

35"големина : xl биста : 118см / 46.Сезона : Сите сезони.90" ракав : 23см / 9.13"големина : xxl биста : 126см / 49,61" рамо : 50см

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend® ја отстранува влагата од телото; заварено пле�

Хамилтон Поло, американски класичен гардероба, овој поло е загарантиран да ве одржува кул, удобно и вике

Технологијата Dryblend обезбедува својства на влага; Странични со странични отвори; Контурирана јака за за�

Класичен, чист и кул Нашиот меѓусебно Хедер Поло е направен од мешавина од памук што совршено се спарува

Од еден ден во канцеларија до недела во бранч, вашиот секојдневен стил е заклучен со кошулата на Pique Polo н�

Пристанишен Орган Свилен Допир Со Долги Ракави Поло Со Џеб4 XL( Црно), Машки Поло Маици омилени со години, �

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло...

Технологијата XTemp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржува ладни и суви

Please wait...