0
clear
  • Летни Фустани За Жени Партија Цврст Тексас V Вратот Долг Ракав Копче Џеб Лабава Долг Фустан Бохо Фустан
  • -20%
  • -20%
Летни Фустани За Жени Партија Цврст Тексас V Вратот Долг Ракав Копче Џеб Лабава Долг Фустан Бохо Фустан

Летни Фустани За Жени Партија Цврст Тексас V Вратот Долг Ракав Копче Џеб Лабава Долг Фустан Бохо Фустан

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Декорација : Џебен Материјал : Полиестерсилуета : Лабаво Деколте : V Тип на дезен : Цврста Сезона : Пролет/Лето/должина На Ракавот : Долги Ракави Специјален Ракав/V врат/сплет дизајн стил : Дневно/Секојдневно/Плажаова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Нега-Машина/ Рачно перење, не висат или линија сува, ниско кога е потребно.Должина : Долго што добивате : 1 Х Фустан изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци.Пол : Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 56см/22.05" Должина : 123см/48.43"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 57см/22.44" Должина : 124см/48.82"големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 104см/40.94" рамо : 42см/16.54" ракав : 58см/22.83" должина : 125см/49.21"големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 108см/42.52" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 59см/23.23" Должина : 126см/49.61"Големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.09" рамо : 44см/17.32" Ракав : 60СМ/23.62" должина : 127см/50.00" нега - машина/ рачно перење, не Висат или линија сува, ниска кога е потребно. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави,одмор, клубови и Состаноци. Пол : Жени. Должина : Долго.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Летен Мини Сарафан Секојдневни Фустани Со Ремени За Шпагети Цветни Возбудливи Фустани Без Ракав

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина на облека : Редовна Должина на ра

Fit : Fit ture to Sizewomens фустани плус големина краток фустан со шема на џебови : Големина : S САД : 4 Велика Британи

Женски Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Секси Пуловер Со Висок Струк Тенок Фустан Во АЛинија опис инфо

Женски Уметнички Секојдневен Т Еднобоен Лабав Ретро Врв Со Кратки Ракави Врв / Кошула карактеристики :

93" Ракав : 59см / 23.Специфики на предметот : Сезона : Сите сезонски пол : Женски Материјал : Полиестердекорац

39 "Должина На Скрит : 42см / 16.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно про

Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Карактеристики : Б�

Lutmanенски летен моден случај на обичен цврст фустан од рамо Материјал : Полиестерско влакно...

Прилика : Daily Bust : (И)32,534,5 инчи, (М)34,536,5 инчи, (Л)36,538,5 инчи, (XL)4042 инчи, (2 XL)4345 инчи Повеќе информации за големи�

83"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 105cm / 41.43" Ракав : 25.43"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 100см / 39 Женски Секојдн

Сезона : Пролет, Зима Пол : Жени Стил : Дневен, Секојдневен, Фестивал Материјал : Полиестер Тип На Шема : Пе�

It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2...

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.+ БоиЦврст / Разнобоен+ СтилСтилско / Сек

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Совршен е за лето, пролет и fall Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркале�

Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и треба да го упатувате наш

18" Должина : 155cm / 61.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.27"големина : м сад : 6 велика б�

80" Должина : 76см / 29.73" должина : 78cm / 30.76" должина : 77см / 30 Во жешкото лето, кожата е мека и удобна Совет : овој

Please wait...