0
clear
  • Обетки од дијаманти обетки, 14К цврсти златни обетки за девојчиња, персонализирани обетки од столпчиња, подарок за неа
  • -20%
  • -20%
Обетки од дијаманти обетки, 14К цврсти златни обетки за девојчиња, персонализирани обетки од столпчиња, подарок за неа

Обетки од дијаманти обетки, 14К цврсти златни обетки за девојчиња, персонализирани обетки од столпчиња, подарок за неа

DEN 3532.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секое парче е дизајнирано со сложени детали што ја покажуваат убавината и безвременската привлечност на нашиот накит. Со нашиот широк избор, сигурно ќе го пронајдете совршен пар што одговара на вашиот личен стил и вкус. "Воведување на нашата исклучителна колекција на минималистички обетки од роза/жолто/бело злато, изработени со најдобрите злато 10 KT/14 KT/18 KT и запишани со треперливи дијамантски камења. Овие обетки се олицетворение на елеганција и софистицираност, совршена за секоја пригода. Тие се совршен подарок за некој близок или третман за себе. Нашите обетки од роза/жолто/бело злато се наменети за Womenените кои ги ценат пофините работи во животот.me/3abzqsn • приврзоци : https : //. Нарачајте го вашиот омилен пар обетки од нашата колекција денес и доживејте ја неспоредливата убавина и елеганција на нашиот накит.

Главните својства

Избор на купувачот

Зајакнете ја вашата мода со оваа нараквица за лична карта од не'рѓосувачки челик на зглобот...

Овие големи нараквици со тркалезни прстени ќе ги држат безбедно вашата куќа и клучевите од автомобилот

Тип : Ѓердан состојба : нов и добар квалитет одличен додаток и декорација за вашиот дневен и свечен фуста

Должина на кауција : 7 мм Сите наши добавувачи се сертифицирани Од Одговорниот Совет за Накит.Стерлинг С�

Опис Изработен од легирани материјали, овој уникатен и нежен дизајн прстен е едноставен, стилски, елега�

Карактеристики* различни форми како цвеќиња,ѕвонче,срце,лисја,ѕвезди итн, како ваш избор.* Ретро Накит З�

Силвертон Надеж Срце СО АБ Кристално Зелен Ѓердан Од Шамрок И Комплет Накит За Обетки Од Детелина...

Опис : Карактеристики Како што се мулти боја, форма на пеперутка и многу квалитетна легура се вклучени в�

Цвет Уво Кука СитевоЕдно Уво Кука Женски Непрободен Уво Клип Лесни Хипоалергични Уникатни Обетки Клучн

Женски Прстени Двобоен ИП Розово Злато (Јонско Позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен ОПИС ЗА ЖЕНИ ПРСТЕНИ �

Опис Станува збор за креативни и извонредни дамски обетки, главно изработени од безбедни и нежни дрвени

Новата Праска Срце Двојка Неа Засекогаш Неговиот А лејс Двојка Големина На Прстен513карактеристики : Тој

Please wait...