0
clear
  • Биплут Луксузни Жени Повеќеслоен Кристал Инкрустиран Прстен Прстен Свадба Партија Накит Подарок
  • -20%
  • -20%
Биплут Луксузни Жени Повеќеслоен Кристал Инкрустиран Прстен Прстен Свадба Партија Накит Подарок

Биплут Луксузни Жени Повеќеслоен Кристал Инкрустиран Прстен Прстен Свадба Партија Накит Подарок

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

спецификации : . двослоен повеќеслоен кристал инкрустиран, може да додаде елеганција и деликатес на вашиот облекување. телектирајќи неверојатна квалитетна легура, не деформабилна и отпорна на оксидација, можете да уживате во нивната брилијантност подолго време. тит е префект подарок за вашата пријателка, мајка, сопруга и чувајте за себе. Погоден за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, годишнината, роденденот или како изненадување за некои посебни прилики. т . ттип : Прстен. тгендер : Женски. t Style : Луксуз. материјал : Легура. прилики : Забава, Свадба, Банкет, Состаноци итн. карактеристики : Кристал Инкрустиран, Издржлив, Подарок. големина на тринг : . тус Големина 7( Диа) : 17,3 мм/0,68 " (Прибл .). тус Големина 8( Диа) : 18,1 мм/0,71 " (Прибл .). тус Големина 9( Диа) : 18,9 мм/0,74 " (Прибл .). тус Големина 10( Диа) : 19,8 мм/0,78 " (Прибл .). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . T1 x Прстен Жени повеќеслоен кристал инкрустиран, може да додаде елеганција и деликатес на вашиот облекување. Избирајќи неверојатна квалитетна легура, не деформабилна и отпорна на оксидација, можете да уживате во нивната брилијантност подолго време. Тоа е префект подарок за вашата пријателка, мајка, сопруга и чувајте за себе. Погоден за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, годишнината, роденденот или како што изненадуваат некои посебни прилики.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако сакате да додадете малку стилска искра во вашата забава, не гледајте подалеку од оваа спектакуларна

Божиќни Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Забави Обетки За Накит Обрачи За Жени карактерист

Опис Станува збор за креативни и извонредни дамски обетки, главно изработени од безбедни и нежни дрвени

Креативен Лил Сис Биг Сис Загатки Комплементарни Сестра Приврзок Ѓердан Во Собата 2 пакети производ про

Опис : со минималистички ретро стил и декорација на геометриски форми, прстенот ви дава софистициран и с

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Женски луксузни сјајни ринзони капки за капки обетки за коктел забава Спецификации за подароци : Сјаен

Дами Прстен Легура Позлатени 14к Розово Злато Боја Сепарација Прстен накит подароци точка : Избрани висо

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН EARЕЛ ХАЛО ОБЕТКИ со ОБЕТКИ : внесете море од инспирација што ги имитир�

Пронајдовте совршен фустан што треба да го носите на роденденот на вашата најдобра, па сега е само праша

Овој келтски титаниумски прстен е отпорен на абење и хипоалергичен Се одликува со луксузна удобност Ма�

Надградете ја вашата колекција обетки со Овие Текстурирани Обетки Со Сребрен Отворен Обрач Овие шик об�

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледс�

Различни големинипуштете го врвот на раката да блесне 1 € Големина на Прстен : прикажан материјал : прик�

Висококвалитетен накит моден прстен 100% вистински цврст 14к злато Одличен подарок за жени и мажи за секој

Дами Мода Пеперутка Дијамант Мода Креативни Срце Во Облик На Женски Прстен Сина Накит Име На Производот

Крајбрежен накит Машки полиран не'рѓосувачки челик лав глави Франко ланец нараквица 8,5 "Носете ја оваа �

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Ип Црна(Јонска Позлата)Центар Камен

Два тона не'рѓосувачки челик кубна цирконија вкрстена приврзоци Динамички дизајниран двотон не'рѓосув�

Опис : дизајнот На Геометриска форма е многу уникатен, модерен и ве одржува во првите редови на модата...

Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани Дијамант Камен Тежина : 2 кт природни 6ММ Скапоцен�

Висококвалитетен метал Инкрустираните кристали ве прават поистакнати Погоден како подарок за мама, де�

Please wait...