0
clear
  • Педорт За Жени Жени Фустани Со Плус Големина Флаунс Ширред Возбуда Полите Фустани Зелени, Л
  • -20%
  • -20%
Педорт За Жени Жени Фустани Со Плус Големина Флаунс Ширред Возбуда Полите Фустани Зелени, Л

Педорт За Жени Жени Фустани Со Плус Големина Флаунс Ширред Возбуда Полите Фустани Зелени, Л

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : V вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78-90см/30,71-35,43" Колкови : 100-108см/39,37-42,52" Должина : 105см/41,34"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 82-94см/32,28-37,01" Колкови : 104-112см/40,94-44.09" ДОЛЖИНА : 106см/41.73"големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 86-98см/33.86-38.58" колкови : 108-116см/42.52-45.67" ДОЛЖИНА : 107см/42.13"големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 90-102см/35.43-40,16" колкови : 112-120см/44,09-47,24" должина : 108см/42,52" материјал : 100% памук, овој летен фустан е изработен од мека контонска ткаенина, која Е Лесна и ДИШЕ, отпорна на ПОТ и без иритација, мека и удобна за носење. Дизајн : Разгорен мини ракав, Квадратен Врат, Избришан грб,нивоа со детали на здолниште . Дизајн на а-линија, мини фустан, фустан Со Кратки ракави, фустан за лизгање, фустан за забави, секојдневен фустан.може да добиете два тотално различни изгледи,Ако претпочитате повеќе секси изглед, можете да го носите како фустан надвор од рамената. Формални/Секојдневни Прилики : Полуформален Мини Фустан совршен за секоја пригода во сите сезони, секојдневно секојдневно, деловно работно носење;клуб,коктел,вечер,шопинг,кампување,одмор,плажа,облека за одмор; забава во базен, свадбен гостин, состаноци, облека за дипломирање. Идеален и одличен подарок за жени!. Формални/Секојдневни Прилики : Полуформален Мини Фустан совршен за секоја пригода во сите сезони, секојдневно секојдневно, деловно работно носење;клуб,коктел,вечер,шопинг,кампување,одмор,плажа,облека за одмор; забава во базен, свадбен гостин, состаноци, облека за дипломирање. Идеален и одличен подарок за жени!. Измијте препорачано со ладна вода/не избелувајте/Закачувајте или исушете ја линијата/Одвојте од друга облека за да избегнете боење.

Главните својства

Избор на купувачот

5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Сребрен Тресок Нараквица Подарок Кутија : Овој Сребрен Удар Е

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Ткаенината за брзо сушење може да се одржува удобна во текот на целиот ден Ребрестата ткаенина што се ко

Карактеристики : 1 Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гуме�

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Од комплетни комплети алатки до практични инструменти, при рака има разновиден асортиман, подготвен да

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

Автомобил / Dc Полнач Компатибилен ЗА Htc Желба 21 Pro (двојна USB Порта, вклучен Кабел За Полнење Податоци) Црн

Голи ЕкоНапред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Пол

RMSWT10 ви дава можност да ги монтирате вашите sonicwall десктоп апарати во решетка 19" Решетката е прилагодена с

Please wait...