0
clear
  • Индустрии за факултет ја оставаат вашата светлина да светне жолта фраза Инспиративна слика нерасположена уметничка печатена wallидна уметност
  • -20%
  • -20%
Индустрии за факултет ја оставаат вашата светлина да светне жолта фраза Инспиративна слика нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Индустрии за факултет ја оставаат вашата светлина да светне жолта фраза Инспиративна слика нерасположена уметничка печатена

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : фраза, инспиративно, жолто, сонце, сонце, оставете ја вашата светлина да заблеска. Дизајн од Ешли Синглтон.

Главните својства

Избор на купувачот

Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth Безжичен звучник Citron Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth безжичен звучник, Citron верзија ....

Метал биро систем дизајниран специјално за објекти Без отсјај, полипропиленски ракави со цврсти рамки �

Плано Калапи Торбичка За Носење За РиболовШума Зелена, Кралска СинаПлатноРачка, Лента За Рамо 9,5 "Висин�

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со ис�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Еден пар сандали со лизгачи на Викторија? Гумениот ѓон додава стабилност Овој трендовски елегантен и ши

Винзор има импресивна количина на боја и одржува остар раб за остри линии и детална работа...

Природните коцки за бебиња се iousубопитноста што бебето ќе сака да џвака и истражува Со дрвени коцки за з

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Оригинална опрема линиите на сопирачките се многу склони кон ' рѓа Овој комплет за ХИДРАУЛИЧНА линија Н�

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна д�

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини, оваа подготве

Овој Тренд Меѓународен Рик И МортиНаслов Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висок

Немојте да бидете измамени од неговата симпатична големина, Професионална Шминка НА НИКС Крајна Уредув

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

Овие Трендови Меѓународниот Нетфликс Супер ИзмамнициПостер За Ѕидови Е дизајниран со висококвалитетн�

Please wait...