0
clear
  • Електронски Проект Случај, Широка Примена ВОДООТПОРЕН САМ Инструмент Бо Отпорност На Корозија Пречка За Коло ЗА DIY
  • -20%
  • -20%
Електронски Проект Случај, Широка Примена ВОДООТПОРЕН САМ Инструмент Бо Отпорност На Корозија Пречка За Коло ЗА DIY

Електронски Проект Случај, Широка Примена ВОДООТПОРЕН САМ Инструмент Бо Отпорност На Корозија Пречка За Коло ЗА DIY

DEN 318.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Електронски Проект Случај, Широка Примена Водоотпорна Самостојна Кутија Со Инструменти Отпорност На Корозија Го Попречува Сигналот За Коло За Диспецификација : Тип На Ставка : Проектна Кутија Од Алуминиумска Легура Спецификација : сплит типизирај : Прибл. 46 х 190 х 150мм / 1,8 х 7,5 х 5,9 Во Боја : пескарење оксидација уцена : 6063 т5 индустриски екструдирани Алуминиумски легури дебелина на преградата : Прибл. 1,25 - 1,5 мм / 0,05-0,06 Во Списокот Со Пакети : 2 x Домување 2 x Baffle8 x Завртка Забелешка : Одговарајте на вистинската големина на моделот пред Употреба Професионална Заштита : оваа алуминиумска проектна кутија е обликувана од тврда алуминиумска легура за да спречите испакнатини, судири итн. и обезбедете поголема заштита за електричните компоненти во кутијата. Одлична Текстура : отпорност На Корозија, третман на оксидација со пескарење на надворешноста, висока текстура, водоотпорно запечатување, бранете ги вашите инструменти дури и во сурови средини можат да работат добро.

Главните својства

Избор на купувачот

1во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината н�

Без разлика дали вашето дете е во првата сезона или веќе risingвезда во подем, а 1 Active Wear ќе ја однесе својат�

Само што пристигнале! Оваа машка ватирана јакна од кошула од Georgeорџ ќе биде вашата нова облека за надвор

Додадете поп боја на кој било стил на декор со овој преоден сладок цветен килим Сузани...

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „тиква куќа“ платно уметно

Ultra Accents ultra Cover 2x обезбедува извонредна покриеност, овозможувајќи ви да ги завршите вашите проекти за по�

Сетот за керамички прибор за лесна нега со лесна нега комбинира стил, технологија и вредност во високок�

Пакетот од пижами од 2 парчиња спие од време на одмор е симпатична и удобна Памучните пижами не се отпорн

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

Добијте печење оваа празнична сезона во овие семејни семејни пижами! Овој сет вклучува врв со долг рака�

Секоја сезонска гума, Cinturato P7 цела сезона е дизајнирана за употреба на возила за изведба и им нуди на воз�

Сет на пижами со тајни богатства со 2 парчиња е пријатно да се носат ден или ноќ Панталоните се опуштени �

Црево за празнење на ладилник A / C Глобал 4813821 A / C ладилник црево за празнење се вклопува Изберете : 2008 Ford T

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Оваа прекрасна деца кои играат хокеј во зима III платно уметност се печати со највисок квалитет на мастил

Подготвувањето за денот е лесно како 123! 3пакетите со џемпери на Garanimals се супермеки и тотално носат...

Инспирирајте го вашиот изглед со овој прекрасен ѓердан за вкрстени приврзоци Прикажувањето на впечатл�

Со вклучен засадувач на садови, оваа вештачка бамбус дланка е совршено парче за да додадете природно чу�

Удрете го копчето Snooze во стил Мекиот и удобен пижама на тајните богатства е совршен избор за удар и рела�

Чоколадото Mi Guatemala е потемна чоколада со богат вкус наместо млеко чоколадо Ова е производ што може да се

Овие столици за лулка од дрво со табела за појавување се сигурни дека се совршен додаток на вашиот двор..

Please wait...