0
clear
  • Кристијан Диор Џадоре Парфем Подарок Во Собата За Жени
  • -20%
  • -20%
Кристијан Диор Џадоре Парфем Подарок Во Собата За Жени

Кристијан Диор Џадоре Парфем Подарок Во Собата За Жени

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1,7 мл И Млеко за Разубавување на Телото од 2,5 мл. Џадоре е прозрачен мирис. Неговиот раскошен, златен мирис трепери на кожата како сончеви зраци. Класиката и амбициите на овој мирис се рефлектираат во шишето во облик на грчка амфора. A ' adore претставува нова концепција За женственоста На Диор, мирис толку нов и така во согласност со стилот На Диор во исто време сладок, но мелен, малку остар цветен со свеж мандарински на врвот; јасмин, слива, орхидеја и роза во срцето; и амарант, мошус и капина во патеката. Создаден е во 1999 година. Кристијан Диор Џадоре За Жени Комплет За Подароци За Мириси Со Ограничено Издание, 2 еез : Воведен од дизајнерската куќа На Кристијан Диор. Се препорачува за секојдневна облека. 2-парче џадоре парфем подарок сет доаѓа со млеко за тело и мирис. Карактеристики белешки на цветни орхидеи, темјанушки, роза и капина мошус.

Главните својства

Избор на купувачот

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете...

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Сите поздрави Ричард Пети! Покажете ја вашата loveубов кон шампионот на акции, Ричард Пети со оваа прекрас

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Please wait...