0
clear
  • Georgeорџ Машки и големи машки лабава вклопена Jeanан
  • -20%
  • -20%
Georgeорџ Машки и големи машки лабава вклопена Jeanан

Georgeорџ Машки и големи машки лабава вклопена Jeanан

DEN 239.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фармерките за мажи и големи мажи за мажи и големи мажи се неопходни гардероба. Конструирани од 100% памук, овие класични фармерки се машини што се перат за лесна нега. Овие фармерки се дизајнирани да седат на половината со дополнителна просторија во колкот и бутот и директно/малку рангирана нога за тоа совршено пространо вклопување. Овие фармерки се одлични за сите типови на каросерија и добро се пар со мета, пулвер или копче. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. 100% памук. Не-протеч. Седи на половината. Дополнителна просторија низ колкот и бутот. Директно /малку рангирана нога. Стајлинг со 5 џеб. Копче пред и патент летаат. Машина за перење- ладно. Достапно во разновидни големини. Достапно во светло каменување, средно каменување, темно каменување и црна боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година Неговат�

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир...

Please wait...