0
clear
  • Мајкош Сити Елегантна Трпезариска Маса Махагони
  • -20%
  • -20%
Мајкош Сити Елегантна Трпезариска Маса Махагони

Мајкош Сити Елегантна Трпезариска Маса Махагони

DEN 14399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса. Земајќи знаци од модерен дизајн од средината на векот, овие маси чисти линии и заострени нозе предизвикуваат едноставност на минатите години. Трпезариската Маса Мајкош може да биде поврзана со различни трпезариски столови, создавајќи привлечна атмосфера за јадење во вашата кујна или трпезарија. Материјал : Гумено Дрво 80.00% Мдф 10.00% Бреза Фурнир 10.00%. Димензија на производот : 29.24 "H x 47.37" L x 29.5 " D. Земја На Потекло : МОЈОТ. Тежина на производот(фунти) : 41.8. Модерен дизајн од средината на векот. Махагони заврши. Фиксна правоаголна маса врвот. Заострени нозе. Седење за најмногу шест ресторани (столици продадени одделно). Добро се комбинира со модерна куќа на фарма и рустикален декор.

Главните својства

Избор на купувачот

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња...

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете Овие тер

Please wait...