0
clear
  • Машки Памук Без Ракави Секојдневен Капут Зимски Штанд Јака Цврст Елек
  • -20%
  • -20%
Машки Памук Без Ракави Секојдневен Капут Зимски Штанд Јака Цврст Елек

Машки Памук Без Ракави Секојдневен Капут Зимски Штанд Јака Цврст Елек

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мала тежина, мек, удобен за носење. Дајте ви прекрасно искуство со облекување.Различни бои за избор. Ова е задолжителна кошула за есенска и зимска гардероба!Оваа јакна е изработена од полиестер, јака за држење, еднобојна, џебна, без ракави, секојдневна и лабава кардиганска јакна и патент во aut, зима и рана пролет.Погоден за одмор, дневно, одмор, кампување, на отворено, скијање, канцеларија итн.Погоден за пролет ,umn и зима, само спарете со хеланки, слаби фармерки и чизми за стилски изглед!Што добивате : 1 ПАРЧЕ Vest Size Bust Shoulder Length M98cm/38.58"40cm/15.75"61cm/24.02"L102cm/40.16"41cm/16.14"63cm/24.80"XL106cm/41.73"43cm/16.93"65cm/25.59"2 XL110cm/43.31"44.5 cm/17.52"67cm/26.38"3 XL114cm/44.88"46cm/18.11"69cm/27.17"4 XL118cm/46.46"47.5 cm/18.70"71cm/27.95"5 XL122cm/48.03"49cm/19.29"72cm/28.35" Size : MBust : 98cm/38.58"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 61cm/24.02"Size : LBust : 102cm/40.16"Shoulder : 41cm/16.14"Length : 63cm/24.80"Size : XLBust : 106cm/41.73"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 65cm/25.59"Size : 2 XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 44.5 cm/17.52"Length : 67cm/26.38"Size : 3 XLBust : 114cm/44.88"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 69cm/27.17"Size : 4 XLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Length : 71cm/27.95"Size : 5 XLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 49cm/19.29"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75"Должина : 61см/24,02" Големина : Л Биста : 102см/40,16" Рамо : 41см/16,14"Должина : 63см/24,80" Големина : XL Биста : 106см/41,73" Рамо : 43см/16,93"Должина : 65см/25.59" големина : 2хл биста : 110см/43.31" рамо : 44.5 см/17.52" Должина : 67см/26.38 " + мека и Лесна ткаенина за мешавина од полиестер Погодна За кожата. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. ● Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа. +Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима.

Главните својства

Избор на купувачот

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња...

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б Рач

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Please wait...