0
clear
  • Нестле Патарина Куќа Мини Чоколадо Чип Колаче Тесто, 16. оз
  • -20%
  • -20%
Нестле Патарина Куќа Мини Чоколадо Чип Колаче Тесто, 16. оз

Нестле Патарина Куќа Мини Чоколадо Чип Колаче Тесто, 16. оз

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нестле Патарина Куќа Мини Тестото За Колачиња со Чоколаден Чип носи голем вкус на чоколадо во уживање со забавна големина! Овие мини чоколадни колачиња го даваат целиот вкус што го сакате Од Куќата На Нестле, но во дел со големина на залак. Ова тесто за колачиња во фрижидер прави 40 мини чоколадни колачиња кои се одлични за јадење како закуска, пакување во училишен ручек или како десерт после вечера. Ова мини чоколадно тесто за колачиња е направено без конзерванси, вештачки вкусови или бои за подготвено уживање за печење за кое може да се чувствувате добро. Ова Нестле Патарина куќа тестото за колачиња е претходно постигнато, така што лесно можете да ја прекинете вистинската количина за мини чоколадни колачиња кои имаат домашен вкус и се готови за неколку минути. Чувајте го ова тесто за колачиња со чоколаден чип во фрижидер до употреба по датум на пакувањето или замрзнете пред употреба по датум на пакувањето до 2 месеци додека не бидете подготвени за уживање. Еден 16.5 мл пакет На Нестле Патарина Куќа Мини Чоколадо Чип Колаче Тесто. Прави 40 Нестле Патарина куќа мини колачиња со полу слатки чоколадни чипови. Ова мини чоколадно тесто за колачиња е направено без конзерванси, вештачки вкусови или бои. Тестото за колачиња во фрижидер го олеснува кршењето, печењето и уживањето во вкусните мини колачиња. Уживајте во три Нестле Патарина куќа мини чоколадни колачиња со чаша безмасно млеко за вкусна закуска. Претходно постигнатото тесто го олеснува распаѓањето за совршени мини колачиња. Нашето колаче со најдобар вкус досега; сега помеко и џвакачко, исто како домашно. ПРЕДВРЕМЕНИ иtт подобни ставка.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашата симпатична Иднина Полицаец Како Мајка Ми Бебе Маица прави совршен бебе туш подарок за спроведув�

Сезона : пролет и лето Пол : Мажи Повод : Секојдневно и дома Стил : Мода и слободно време Материјал : Полиес

Моќта Се Појави Во Турција Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото

Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Ве молиме споредете ги големините на деталите со ва

DDR332 GBLRDIMM 240pin1333 MHz / PC310600CL9 1.35 V ОптоварувањеНамаленаECC За Леново Flex Систем x240 Компјутерски Јазол; x440 Ком

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr...

Сезона : пролет, лето Пол : Девојки Тип на шема : Цврст Тип на ракав : Облека За Бебе Момче без Ракави за Мам

Овој Тренд Меѓународен Марвел Херојски СилуетаГрот Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобој

застанете совршено да ги прикажете обеткитеможе добро да работи со обетки или столпчиња за да го одржит

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Живеејќи до својот прекар Како "Златно Влакно", јутата е главен во органскиот декор на домот Рачно плете�

Сафавиех ЛНХ222Б Линдхерст Црвена / Слонова Коска Линдхерст ја носи елеганцијата на традиционалните пе�

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Фаро јас" Платнена

Нашите хатавеј мешани плочи се испорачуваат во убав цврст дрвен случај за складирање Секоја кутија сод�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Матурски Фустани Дами Долги Жени Елегантни Долги Фустани Крцкави Сатенски Шпагети Забавен Матурски Фу�

Овие Трендови Меѓународната Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртов Свод е дизајнирана со високо�

Ова Е Игра Време Закачам Нараквица Оваа нараквица е направена од полиран Сребрен тон завршена легура на

Овие Трендови Меѓународни Пет Ноќи Во Фреди : Сестра ЛокацијаЗабавен Фокси Ѕид Постер е дизајниран со в�

Мелиса Ванг претставува прекрасно Уметничко Парче Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, со наслов "Посто�

Украсени со зелена и рустикална стрелка, Папи Идните Ловечки Маици За Мали Деца се одлични за семејство

Нашиот производ не само што е практичен, туку може да се користи и за украсување на сите места во затворе

Користеното печатење Со ув заштита е отпорно на УВ зрачење, благодарение на што боите не бледнеат, дури �

Please wait...